Root Samsung Galaxy J5 Pro SM-J530F Mroot Dosyası

Yazdır

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
Ön şartlar
  1. Şifre Çözme Anahtarı: !F7Nkeo-RGOOUxuFrnDgMZiDwwz4_VH6JoTObSEQZzlE
Hazırlıklar
  • Cihazı Açın ve Cihaz Ayarına gidin.
  • Telefon Hakkında ve Cihaz Yapım numarası üzerine yedi kez dokunun.
  • Geri dönün ve Geliştirici Seçeneği , USB Hata Ayıklamasını Etkinleştir'i ve ayrıca OEM Kilidini Aç'ı seçin.
  • Cihaz bataryasının şarjın% 50 üzerinde olduğundan emin olun.
  • Cihazın önemli verilerini yedekleyin veya cihazı kopyalayın / taşıyın. (PC'nize fotoğraflar, görüntüler, videolar vb)
  • Samsung aygıt sürücüsü yüklü ve PC ile düzgün çalıştığından emin olun.
  • Cihazımızı tekrar dowloand moda alıyoruz.
Odin ile Samsung Galaxy J5 Pro SM-J530F Mroot Nasıl Yapılır
  • Ayarlara dönün ve Geliştirici Seçeneği , USB Hata Ayıklamasını Etkinleştir'i ve ayrıca OEM Kilidini Aç'ı seçin. (Özellikle kontrol ediniz)
  • Samsung Galaxy J5 Pro SM-J530F'yİ kapatın ve İndirme Moduna yeniden başlatın. (Home, Ses Kısma ve Güç tuşunu basılı tutun)
  • Android Splash ekranı görününce Vol UP (ses açma) tuşuna basın.
  • Odin flash kurulumunu açın.
  • USB Veri kablosu ile Cihazı PC'ye bağlayın.
  • Cihazın com aldığını Odin ekranında görüyoruz.
  • AP'ye tıklayın ve SM-J530F Mroot dosyasını seçin.
  • Root dosyasını ekledikten sonra Başlat düğmesine basın ve bir bardak çay için. :)
  • Başarılı bir şekilde Root dosya yazdıktan sonra cihaz kendini otomatik olarak açacaktır. (ilk açılış uzun sürebilir panik yapmayın. Bir bardak daha çay için :) )
  • Tebrikler. Cihazınız Rootlanmıştır.
Not: Yazılım yükleme işlemi yapmadan önce mutlaka Cihazınızın bir yedeğini alın.

Unutmayınız..!!!
Buradaki işlemler yapılırken yanlış işlem yapıldığı takdirde cihazınızda zarar oluşabilir ve Cihazda oluşacak zarardan

ve sorumlu değilimdir.
Kolay Gelsin. İyi Forumlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

keymax

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Haz 2018
2
0
1
36
format sonrası şebeke tekrar geliyor değil mi? ben indirdim ama daha dene şansım olmadı

abdurrahmanak

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Mar 2017
10
0
1
42
  • Root dosyasını ekledikten sonra Başlat düğmesine basın ve bir bardak çay için. :)
  • Başarılı bir şekilde Root dosya yazdıktan sonra cihaz kendini otomatik olarak açacaktır. (ilk açılış uzun sürebilir panik yapmayın. Bir bardak daha çay için
Bİr Çaydanlık Bitti Ama Cihaz Açılmadı :)

mehmet65

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Şub 2019
6
1
3
41
deyerli arkadaşlar j530f ben root attım iki çaydanlık bitirdim ama acamadı sürüm 8.0 bana yardımcı olabılirseniz cok sevinirim

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com