Root Samsung Galaxy J7 Core SM-J701F 7.0 Root

Yazdır

voltran2008

Üye
Yasaklı üye
4 Mar 2017
81
67
18
45
Tebrik ediyorum.. Ama ben genede Odin3 v3.13.1 (En Güncel Versiyon) tavsiye ederim

Odin3 3.13.1 versiyonu indirebilirsiniz

Ayrıca bazı cihazlarda özellile S8, S8+, S9, S9+ ve Note 8, Note9 'da özelliklede Amerikan cihazlarda bazen Error verdiği için Odin3 3.13.1 Patched versiyonu var...

Odin3. 3.13.1 Patched versiyonu indirebilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

voltran2008

Üye
Yasaklı üye
4 Mar 2017
81
67
18
45
Bu konuda 1. sayfada paylaştım... Mesaja erişebilirsiniz... ayrıca yine 1. sayfada nasıl yapılacağını anlattım... ve erişebilirsiniz...
Bu twrp yi ben Binary 5'te denedim ama Binary 4'te de çalışıyor... Sadece yukarda anlattığım şekilde wipe işlemini yapmanız lazım..

Ama bu U5 te çalışan verdiğim Root dosyası Binary 4'tede çalışması lazım bence ilk onu deneyin... o mesaja'da erişebilirsiniz...

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: venusgsm

venusgsm

Üye
Kayıtlı üye
22 Eyl 2018
150
10
18
43
Bitlis
Patron U3 Cihazlara da bu root işlemini yapabilir miyiz problem çıkarır mı acil cvp bekliyorum cihaz elimde :)

venusgsm

Üye
Kayıtlı üye
22 Eyl 2018
150
10
18
43
Bitlis
Hala cevap veren olmamış.
Atılabilirmiş :) ben cvbımı aldım :D Paradox şu cf root konularını düzenler misin :) cf root sitesine girip yapım numaralarına bakıyorum(bakın burası tamamen alıntı bi mükemmel insanın bana paylaştığı bilgilerden yola çıkarak bunu yazıyorum.) benim j5pro ile onların cf rootları uyuşmuyor atınca da bambaşka sorunlar çıkıyor

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Atılabilirmiş :) ben cvbımı aldım :D Paradox şu cf root konularını düzenler misin :) cf root sitesine girip yapım numaralarına bakıyorum(bakın burası tamamen alıntı bi mükemmel insanın bana paylaştığı bilgilerden yola çıkarak bunu yazıyorum.) benim j5pro ile onların cf rootları uyuşmuyor atınca da bambaşka sorunlar çıkıyor

Paylaşımları yapan insanlar, hangi yazılım için hangi dosyayı kullandıklarını belirtmedikçe, sorun çözülmez.
Ne yazık ki benim bu durum için yapabileceğim bir şey yok.
Çünkü işlemleri gerçekleştiren ben değilim.
Yapmadığım bir işin konusunu neye göre düzenlememi bekliyorsunuz?

venusgsm

Üye
Kayıtlı üye
22 Eyl 2018
150
10
18
43
Bitlis
Paylaşımları yapan insanlar, hangi yazılım için hangi dosyayı kullandıklarını belirtmedikçe, sorun çözülmez.
Ne yazık ki benim bu durum için yapabileceğim bir şey yok.
Çünkü işlemleri gerçekleştiren ben değilim.
Yapmadığım bir işin konusunu neye göre düzenlememi bekliyorsunuz?
Tm ben soyluyorum cf root sitesine git orda j530f in root dosyasina bak hangisine uyarlanmis. Onu kopyala buraya yapistir ve bu cfroot dosyasi bu cihaz disindakilere atilmaz de. Bu kadar