Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Şebeke Sorunu

Yazdır

cmhrcn

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Şub 2018
6
1
3
44
kardeşler samsung j7 prime var elimde. yurtdışından geldi imei atıldı. bugün telde görüşme yaparken kesildi ve yalnızca acil aramalar uyarısı çıkıyor.

sim kartı başka tele taktım onda çalışıyor. telde sıkıntı var. yardımcı olurmusunuz patch felan mı atılması gerekiyor ?

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
kardeşler samsung j7 prime var elimde. yurtdışından geldi imei atıldı. bugün telde görüşme yaparken kesildi ve yalnızca acil aramalar uyarısı çıkıyor.

sim kartı başka tele taktım onda çalışıyor. telde sıkıntı var. yardımcı olurmusunuz patch felan mı atılması gerekiyor ?
Unlock yapın öyle deneyin. Hangi box var elinizde.

• Beğen
Tepkiler: cmhrcn

cmhrcn

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Şub 2018
6
1
3
44
adminim daha önce odin ile stock rom felan yükledim ama box nedir tam anlamadım. sizin kadar profesyonel değilim ama az biraz anlarım. yönlendirirseniz denemek isterim.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
adminim daha önce odin ile stock rom felan yükledim ama box nedir tam anlamadım. sizin kadar profesyonel değilim ama az biraz anlarım. yönlendirirseniz denemek isterim.
Cihaz yurt dışından geldi dediniz. Cihazın ayarlar kısmından tam modeline bakıp söylermisin.

• Beğen

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
model numarası SM-G610F
Cihazınız yurt dışından gelmiş ise büyük ihtimal sim kilidi var. Sim kilidini kaldırmak için sim unlock yapılması lazım. Bunun içinde çeşitli internet siteleri var. Ve box veya sim lock kartlar var. Box genelde cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur.

• Beğen

cmhrcn

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Şub 2018
6
1
3
44
Yırttım
Cihazınız yurt dışından gelmiş ise büyük ihtimal sim kilidi var. Sim kilidini kaldırmak için sim unlock yapılması lazım. Bunun içinde çeşitli internet siteleri var. Ve box veya sim lock kartlar var. Box genelde cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur.

Yurtdışından geldi derken ben telefoncudan istedim yurt dışından getirtti ona da imei attı. Teli ilk aldığım da görüşme yapabildim. Ama görüşmenin ortasında şebeke gitti.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Yırttım

Yurtdışından geldi derken ben telefoncudan istedim yurt dışından getirtti ona da imei attı. Teli ilk aldığım da görüşme yapabildim. Ama görüşmenin ortasında şebeke gitti.
Anladım sizin halledebileceğiniz birşey değil. Aldığınız yere götürün halledip size geri verirler.

• Beğen
Tepkiler: ysfakc

ysfakc

Üye
Yasaklı üye
20 May 2017
76
54
18
36
Eger rom yuklediyseniz yada fabrika ayarlarına donduyseniz j7 prime sebeke vermiyor. Tekrar imei yazdırın. Baska root kullansin yapan arkadas. Rootdan dolayı samsung yazisinda kaldigida oluyordu ilk zamanlar.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi