Çözüldü Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730F Android 7 FRP Baypass

Yazdır

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda samsung galaxy j7 pro sm-j730f modelinin nasıl frp kırdığımı anlatacağım. Bu cihazın anroid 6 sürümü yok. Android 7 Sürümünde şu an, ileride android 8 alırsa farklı konuda onuda paylaşırız. Bugün bizzat denediğim bir işlemdir. Ve sırası ile detaylı şekilde anlatım yapacağım. Başlayalım;
[SHOWTOGROUPS=4,6,3]
Bu yapılan işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve mobilkulup sitesi sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

1. İlk önce combinasyon dosyasını indirelim.
2. Zaman kaybetmemek için sonra bulunan herhangi bir ülkenin yazılımını indirelim.
3. Cihazımızı download moda alıp odin ile pda kısmından combinasyon romunu yükleyelim.
4. Yükleme bitince ayarlara girip usb hata ayıklama açık olduğunu görelim. Usb debug yazar. Zaten açık olarak gelir, gördüysek cihazı kapatalım.
5. Şimdi cihazı download moda alalım. İndirdiğimiz stock yazılımı BL seçelim PDA seçim ve CSC seçelim. Ama CSC seçerken HOME CSC seçelim. Home seçmez iseniz frp kalkmaz. CP seçmeyelim yoksa gene frp kalkmaz. O şekile yükleme yapalım ve açılmasını bekleyelim.
6. Cihaz açılınca artık frp felan kalmamış olacaktır. [/SHOWTOGROUPS]

Özel Üyelik

Bu konu 'ler içindir.
'lik hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ek Madde 1:
İşi acele olanların işlerinin görülmesi ve mağduriyetlerinin giderilmesi için konuyla ilgili yeni bir karar alınmıştır.
Bu karar doğrultusunda:
Forum kurallarına uygun, kaliteli ve özenli 50 Adet konu açan üyelerimizin,
Özel Üye'lerin erişimine açık yalnızca bir konuya beklemeden erişim hakkı sağlamasına izin verilecektir.

Kısacası,
Forum kurallarına uygun, kaliteli ve özenli 50 Adet konu açan üyemiz:
Özel Üye'lere özel, sadece bir konuya erişim hakkı sağlayacaktır.

50 adet konunun açılması için herhangi bir zaman sınırlaması bulunmamaktadır.

Kurallara uygun olarak açılmayan, kalitesiz ve özensiz konular silinecektir.

Açtığınız geçerli konular 50 adet olduğunda, istediğiniz konu içeriği, size özel mesajla gönderilecektir.

Özel Üye ve Yönetici Olamayacaklar bu haktan faydalanamazlar.
Özel Üye ve Yönetici olamayacakların listesine ulaşabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: leonidasss

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Serdar hocam bende de farklı bir yöntem mevcut bu cihaz için videosunu çekip konuya ekleyerek ancak katkı sağlayabilirim ama ne yazık ki cihazın aynısı elimde yok eğer yakın zamanda elime geçerse mutlaka konuya eklerim. Bu arada paylaşım için teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

derinempati

Yeni üye
Yasaklı üye
13 Haz 2017
2
0
1
41
bu nasıl bir zihniyet böyle bir sacmalaık olabilrimi bir sıkıntı var adam sıkıntı ile alakalı video cekiyorum problemin çözümünü yayınlıyor ben mesela bilmem ne moderatormuş bilmem ne özel üyeymiş hayırdır lan ne özel üyesi siz kimsinizki özel üye mözel üye oyunları oynuyorsunuz manyakmısınız lan biz şimdi bu durumdan muzdarip insanız bu sizin sacm fikirkleriniz yüzünden bundan yararlanamadık sizin oluşumunuzun burdaki iyi niyeti ve katkısı hayırı ne oldu elinin körü oldu hiç bişi yok. gidin kumda forum açında birbirinize özellik taslayın.

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
bu nasıl bir zihniyet böyle bir sacmalaık olabilrimi bir sıkıntı var adam sıkıntı ile alakalı video cekiyorum problemin çözümünü yayınlıyor ben mesela bilmem ne moderatormuş bilmem ne özel üyeymiş hayırdır lan ne özel üyesi siz kimsinizki özel üye mözel üye oyunları oynuyorsunuz manyakmısınız lan biz şimdi bu durumdan muzdarip insanız bu sizin sacm fikirkleriniz yüzünden bundan yararlanamadık sizin oluşumunuzun burdaki iyi niyeti ve katkısı hayırı ne oldu elinin körü oldu hiç bişi yok. gidin kumda forum açında birbirinize özellik taslayın.
Sakin ol şampiyon insanlar emek vererek bunu yapıyor. Emek verdiği için paylaşımını ister açık ister kapalı özel yapabilir. Saygı suyunuz.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

derinempati

Yeni üye
Yasaklı üye
13 Haz 2017
2
0
1
41
kardeşim kısıtlamanın mantıgını söyle emekse insanlıga hizmetse bunun kısıtlanması cok yanlış şimdi emegin karşısında bir para konuşur bir allah razı olsun konuşulur birde bunların ikisi dışında kalan anlamsız düşünceler kalıyor bunları konuşmayalım. neyse saygı duyulacak bişi yok burda paylaşımı yapmasa sıkıntı yok lakin yapıp adını özel koymak sanırım türk forumlarında var elin gavuru yapmıyor bunu be he parayla yapıyor ayrı ona bişi demiyoruz emek harcamış hakkıdır ama burda özel felan bunlar hikaye arkadaş bence olgunlaştırsın kendisini zihnini bak bu sitenin öz amacı gayesini sorgulasak insanlara fayda hayır v.s kapsamında kuruldugunu görürüz alayı öyle lakin birde forumun içine özelin özeli giriyor hakkat sana komik gelmiyormu

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
kardeşim kısıtlamanın mantıgını söyle emekse insanlıga hizmetse bunun kısıtlanması cok yanlış şimdi emegin karşısında bir para konuşur bir allah razı olsun konuşulur birde bunların ikisi dışında kalan anlamsız düşünceler kalıyor bunları konuşmayalım. neyse saygı duyulacak bişi yok burda paylaşımı yapmasa sıkıntı yok lakin yapıp adını özel koymak sanırım türk forumlarında var elin gavuru yapmıyor bunu be he parayla yapıyor ayrı ona bişi demiyoruz emek harcamış hakkıdır ama burda özel felan bunlar hikaye arkadaş bence olgunlaştırsın kendisini zihnini bak bu sitenin öz amacı gayesini sorgulasak insanlara fayda hayır v.s kapsamında kuruldugunu görürüz alayı öyle lakin birde forumun içine özelin özeli giriyor hakkat sana komik gelmiyormu
Vermeden almak Allaha mahsus deyip sizi dışarı alıyoruz. Güle güle

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: symbazz

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Böyle denyolardan bıktım ya. Sap yiyip saman zıçan cinslerden. Sayın derinempatici densiz. Bir nick belirlemişsin ama kendine verdiğin nicke göre davranmıyorsun. Empati ne demek, kendini karşındakinin yerine koyarak onu anlamak demek. Ama bu özelliği sende göremedim. Kızılderililer birini yargılamadan evvel yargılayacagın kişinin mokasenleriyle dolaş derlermiş. Onun ayakkabılarını giyebilmek için, evvela kendimizinkileri çıkarmalıyız. Çoğu insan kırıcı davranışlar sergiliyor çünkü kendilerini karşılarındaki insanın yerine koyamıyor, onun gibi düşünemiyor.
Sen, emin ol, bu kadar uğraşsaydın, riskine girip birşeyler ortaya çıkarsaydın ne yapardın acaba. Senin bu yaptığın,siz uğraşın ben bedava alayım. Yok öyle. Sen kimsin ki, babamın oğlu değilsin. Burada kurallar böyle. İşine gelmeyen gidebilir.
Şimdi gelelim bu sözlerine "ne özel üyeymiş hayırdır lan ne özel üyesi siz kimsinizki özel üye mözel üye oyunları oynuyorsunuz manyakmısınız lan " . Burada terbiyemin bir sınırı var. Sana gereken cevabı ve senin terbiyeni vermesini çok iyi bilirdim ama değmez bir yaratıksın. Ailen maalesef seni yetiştirememiş. Lanlı lunlu konuşmalarını ancak klavye arkasından yapabilirsin. Kimsiniz dediğin arkadaşlarımın, emin ol, nefesi bile olamazsın. Terbiyesiz kımıl zararlısısın. Başka bir şey değilsin benim gözümde..

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Biz sizin büyükleriniz, siz devamlı küçülüyorsunuz, siz küçüldükçe biz daha da çok büyüyoruz.
Her şeyin karşılığını parayla ölçüyorsunuz sanırım.
Bu durum da kendinize de kendinizce bir fiyat biçmişsinizdir.
Lakin emin olunuz, beş para etmezsiniz.
Biz biziz biz olmasına da, siz bir hiçsiniz.

ayhan0404

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Haz 2018
2
1
3
36
Serdar hocam bende de farklı bir yöntem mevcut bu cihaz için videosunu çekip konuya ekleyerek ancak katkı sağlayabilirim ama ne yazık ki cihazın aynısı elimde yok eğer yakın zamanda elime geçerse mutlaka konuya eklerim. Bu arada paylaşım için teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
tşk