Recovery Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730F / G / GM TWRP + Root

Yazdır

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda samsung galaxy j7 pro sm-j730f / g / gm modeline nasıl twrp yüklenir onu anlatacağım.

Öenmli not = Burada anlatılan işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve mobilkulup sitesi sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

1. Cihazınızın tüm yedeklerini düzgünce alın.
2. Cihazınızın ayarlarına girip Gmail hesabından çıkış yapın.
3. Cihazınızın ayarlarına girip usb hata ayıklama ve oem kilidini açın.
4. indirin.
5. Odin ile ap kısmından twrp dosyasını seçin.
6. Odin programında Auto reboot tiki işaretli olsun.
7. Start deyin ve cihaz açılmasına izin vermeden ses açma home ve power ile cihazı açın.
8. Direk twrp ile açılması lazım eğer açılmıyor ise tekrar tekrar deneyin.
9. Root için ilk önce twrp ile format yapın. Sonra hafıza kartına atıp flash edin.
10. Sonra bulunan dosyayı hafıza kartına atıp flash edin ve açılması için reboot deyin.

Son düzenleme:

malibu4242

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Şub 2017
3
0
1
39
mrb auto root dosyasını yükledikten sonra super su uygulamasını menüde göremedim twrp nasıl ve nerden yüklenecek yardımcı olabilir misiniz

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
mrb auto root dosyasını yükledikten sonra super su uygulamasını menüde göremedim twrp nasıl ve nerden yüklenecek yardımcı olabilir misiniz
2 kere cf root yükleme yapmalısınız. 1.defa yükleyin sıfırlayın yazısı çıkacaktır. Sonra sıfırlayın ve cihazı kurun sonra tekrar yükleme yapın ve süper su gelmiş olacak.

YILMAZ.21

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Eyl 2018
1
0
1
40
s.a bende j730gm telefona rot attım samsun yazısında kalıyor twrt rot attım cf rot atıyorum bir türlü düzelmedi.rotun yanı sıra bir çok yazılım atmaya çalıştım onuda kabul etmedi