Yardım Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730F Root Sonrası Desen Kilidi Sorunu

Yazdır

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Merhaba arkadaşlar bu cihaza root yapılıp desen kilidi koyulunca 5 saniye bekletiyor, desen kilidini açmak için. Çok ilginç bir sorun ama cihaz root olmadan önce desen kilidini hemen açarken root yapıldıktan sonra desen Kilidini açmak için 5 ve 10 saniye arası bekletiyor. Daha önce böyle bir sorun başına geldiyse paylaşırsa sevinirim.
Yapılanlar;
1. Twrp üzerinden root
2. Cf root
3. Root kaldırma
4. Farklı yazılımlar yükleme

• Beğen
Tepkiler: braveturks

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Temiz bir servis yazılımı at. El formatı ve arkasından cfroot at. Sorun çıkmaz.

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Benim başımda daha önce gelmedi. Hocam kullandığınız root dosyası tam uyumlu bir yazılım bulmanız lazım. Aksi halde hata vermeye devam edecektir. Root dosyasını paylaşan sitelerde root dosyası ile uyumlu anabant sürümünü paylaşan var mı? Eğer varsa aynı anabantı yükleyip tekrar denemekte fayda var.
Şimdiye kadar benim başım gelen en ilginç sorun root sonrası dokunmatiğin ters basması olmuştu.

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
Benim başımda daha önce gelmedi. Hocam kullandığınız root dosyası tam uyumlu bir yazılım bulmanız lazım. Aksi halde hata vermeye devam edecektir. Root dosyasını paylaşan sitelerde root dosyası ile uyumlu anabant sürümünü paylaşan var mı? Eğer varsa aynı anabantı yükleyip tekrar denemekte fayda var.
Şimdiye kadar benim başım gelen en ilginç sorun root sonrası dokunmatiğin ters basması olmuştu.
buda ilginçmiş :) peki nasıl çözdün.

• Beğen
Tepkiler: leonidasss

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Kamera yazılımının izni kalkıyor zannedersem. Ondan çalışmıyor.

Iphone X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: kadjaroo