Yardım Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730F Stock Roma Dönemiyorum

Yazdır

Cep Hastanesi

Üye
Kayıtlı üye
26 May 2018
88
40
18
Şart diyebilirim çünkü orjinal se yedek alacağınız cihaz 8.1 geldi enson yüklü olması lazım varsa 9 da olur hocam:) söylediğim gibi temiz bi yedeğe ihtiyacı olan başkaları da olabilir birinin yapması lazım
J730f lerde ekran kırılıp yan sanayi ekran takıldığı zaman 8.1 güncellemesi gelince ekran basmıyor böyle durumda twrp üzerinden aroma stock rom kurarak sorunu çözüyordum 3 ay önce ama şu an daha farklı yöntem buldum daha basit ve zahmetsiz sadede geleyim o zamandan kalma elimde rom var %99 8.1 olması gerek ama atıp denemek lazım birde vereceğim linkte değil ama dosya isminde internet sitesi ismi yazıyor forum kuralları gereği sıkıntı olur mu admine sormak lazım

Machine

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
31 May 2018
851
341
63
Türkiye
J730f lerde ekran kırılıp yan sanayi ekran takıldığı zaman 8.1 güncellemesi gelince ekran basmıyor böyle durumda twrp üzerinden aroma stock rom kurarak sorunu çözüyordum 3 ay önce ama şu an daha farklı yöntem buldum daha basit ve zahmetsiz sadede geleyim o zamandan kalma elimde rom var %99 8.1 olması gerek ama atıp denemek lazım birde vereceğim linkte değil ama dosya isminde internet sitesi ismi yazıyor forum kuralları gereği sıkıntı olur mu admine sormak lazım

Reklam amaçlı olmadıkça farklı site adreslerinin paylaşılması sorun teşkil etmemektedir, en azından insanlara yardımcı olmamız açısından.

• Beğen
Tepkiler: Cep Hastanesi

Cep Hastanesi

Üye
Kayıtlı üye
26 May 2018
88
40
18
B harfinin karşısında 3 yazıyor. j730f var arkadaşa ait. 16 gb. Oreo yüklemiş. ben rootlayım derken released binaries hatası verdi açılmadı telefon. Nasıl kurtarabilirim. Samsung ekranı geliyor resetliyor.

Bu yazılım işini görecektir.
Download moda aldığında frp lock on yazıyor ise ve arkadaşın Gmail hesabını bilmiyorsa işin çok uzar
O durumdan kurtulmanın başka bir yolu daha var yazılımı indir içinden çıkan AP dosyasını winzip ile aç içinden boot.img olan dosyayı flaşla direk açılır telefon.
Ama gmaili biliyorsa hiç uğraşma yazılımın bütün dosyalarını flashla gitsin