Samsung Galaxy J7 Reset Sonrası

• Konbuyu başlatan efec
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 12
  • Görüntüleme 2K
 Yazdır

efec

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Şub 2017
12
0
1
39
merhaba samsung j7 rom yükledim cihazın icindeki veriler silindi bununla ilgili yapılabilecek birşey varmıdır ?

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Maalesef yapacak bir şey yok. Zaten rom yükleyince tüm verileriniz silinir.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Maalesef yapacak bir şey yok. Zaten rom yükleyince tüm verileriniz silinir.

Her ne olursa olsun, bütün cihazlardan silinen verilerin kurtarılması mevcuttur.
Veri kurtarma işlemi sonrasında hiç kimse silinen verilerin tamamının kurtarılabileceğinin garantisini vermez.
Bazen silinen verilerin tamamına yakını kurtarılabilirken, bazende kurtarılan veri miktarı oldukça kısıtlıdır.
Verilerin kurtarılmasındaki verimlilik zamana ve verilerin silinmesinden sonra cihazın kullanımına bağlıdır.
Veriler bir saat önce silindiyse ve cihazda hafıza kullanımına yönelik, uygulama yükleme veri aktarma gibi işlemler yapılmadıysa,
Bu cihazda verilerin kurtarılma oranı %50 ile %95 arasında değişkenlik gösterebilir.
Veriler 3 gün önce silindiyse ve cihaz aktif bir şekilde kullanıldıysa,
Bir kaç defa yazılım yükleme işlemi, 3-5 uygulama yükleme ve yoğun veri aktarı yapıldıysa,
Bu cihazda verilerin kurtarılma oranı %0.1 ile %25 arasında değişkenlik gösterebilir.

Veri kurtarma işlemleri sırasında önemli olan silinen verilerin yerine başka verilerin yazılarak silinen veri izlerinin tamamen yok olmamasıdır.
Bilinçsiz yapılan veri kurtarma işlemleri ve deneme sürümü veri kurtarma programları kullanmak,
Silinen verilere ait izlerinin tamamen silinmesinin başlıca nedenlerindendir.
Veri kurtarma işlemi olabildiğince çabuk, cihaz fazla kullanılmadan, hızlı ve doğru bir şekilde yapılmalıdır.
Ben genellikle ve bulunan araçları kullanıyorum.
Veri kurtarmak için daha profesyonel ve araçsız veri kurtarma yöntemleri var.
Lakin gerek bu programları kullanabilmek gerekse araçsız veri kurtarma işlemi yapabilmek için,
Çokça bilgi birikimi ve yine çokça zaman gerekmektedir.

Size önerdiğim araçların tam sürümlerini temin ederek veri kurtarma işlemi yapabilirsiniz.
Kolay gelsin.

efec

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Şub 2017
12
0
1
39
tesekkurler herşeyin bir başlangıcı var ögrenmek gibi siz yarddımcı olursanınız ögrenmiş olurum ve bu bilgiyi ihtiyacı olan herkese paylaşabilirim farklı yerlerde anlatımlar var ama ben buraya üye oldum gercek bilgi edinmek icin umarım daha detaylı acıklayıcı bir paylaşımda bulunursunuz video resim vs gibi ve programın full versiyonları cok fazla bilgi istiyorum kbakmayın yardıma ihtiyacım oldugu için

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
tesekkurler herşeyin bir başlangıcı var ögrenmek gibi siz yarddımcı olursanınız ögrenmiş olurum ve bu bilgiyi ihtiyacı olan herkese paylaşabilirim farklı yerlerde anlatımlar var ama ben buraya üye oldum gercek bilgi edinmek icin umarım daha detaylı acıklayıcı bir paylaşımda bulunursunuz video resim vs gibi ve programın full versiyonları cok fazla bilgi istiyorum kbakmayın yardıma ihtiyacım oldugu için

Paylaştığım bağlantılarda dokümanlar ve videolar mevcut.
Ayrıca YouTube üzerinde de bu programlarla ilgili bolca video var.
Kısacası öğrenmek isteyen için internet kaynak dolu.
Biraz araştırmanız, okumanız ve izlemeniz yeterli.
Bu nedenle zaten var olan şeyleri tekrar yapmamıza gerek yok.

Programların Full versiyonları paylaşmak yasa dışı bir iş yapmak olur.
Forumumuzda bu tarz şeyler kesinlikle yasaktır.
Dilerseniz bahsettiğim programları satın alabilirsiniz.
Dilerseniz de arama motorlarından faydalanarak ihtiyacınız olan şeyleri kolayca temin edebilirsiniz.

Bu konu hakkında size daha fazla yardımcı olamayacağım.
Konu hakkında arama motorlarında yapacağınız kısa bir araştırma ile ihtiyacınız olan bütün bilgilere sahip olabilirsiniz.

Herkese tek tek bir şeyleri öğretemeyiz veya herkese ayrı ayrı yardımcı olamayız.
Bunun için ne zamanımız var ne de yaşam biçimlerimiz buna uygun değil.

Bazen istisnalar olabilir ama bu da çok nadir görülen bir durumdur.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Bu işler için baya bir zaman gerek. Sadece bu iş ile uğraşacak ve karşı taraf acele etmeyecek. Ben bugüne kadar hiç denemedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

efec

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Şub 2017
12
0
1
39
smasung j7 rootlamakla ilgili yardımcı olurmusunuz veri kurtarma programları genelde root istiyor

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
smasung j7 rootlamakla ilgili yardımcı olurmusunuz veri kurtarma programları genelde root istiyor

Ayrı bir konu açarak model numarası ve Android sürümünü söylerseniz yardımcı olurum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi