Yardım Samsung Galaxy J7 SM-J700F S/N Yok?

• Konbuyu başlatan byzer0
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 12
  • Görüntüleme 2K
 Yazdır

byzer0

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Ara 2018
7
0
1
25
Merhabalar forumda yeniyim fakat daha önce google üzerinden çokça rastladım.
Elimde sm-j700f var tek hat imeisi klonlamış avel bir arkadaş imei kaydı yapmak istedim fakat faturalar kayıp olduğu için bir şey yapamadık neyse telefoncuya gidip adını bilmediğim bir boxla imei attı eski bir telefona ait ondan önce bende biraz crackli boxla oynamıştım şimdi pin soruyor fakat ağ yok imei sorgulama da temiz tek sıkıntı s/n vardı şuan yok nasıl geri getirebilirim ya da bir kaç yedek aldığım dosyalar var onlarla yapabilir miyim adını bilmiyorum. Şimdiden teşekkürler..

byzer0

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Ara 2018
7
0
1
25
Onun dışında başka telefoncuya sordum herif 100 lira fiyat çekti telefona da 100 lira dedi

byzer0

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Ara 2018
7
0
1
25
100 liraya nere yapıyormuş ne güzel para be :) bende gidip oralarda bu işi yapayım

Çok garip 2 gündür 3 5 tane telefoncu gezdim ve hiçbiri beceremedi ödül falan mı koysam ne yapsam? kendi elimle yapabilir miyim bunu sn none yazıyor şimdi en son verdiğim de yapamamış. bu s/n dosyası nerede? nasıl editlenir daha bilgili olan var mı

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Çok garip 2 gündür 3 5 tane telefoncu gezdim ve hiçbiri beceremedi ödül falan mı koysam ne yapsam? kendi elimle yapabilir miyim bunu sn none yazıyor şimdi en son verdiğim de yapamamış. bu s/n dosyası nerede? nasıl editlenir daha bilgili olan var mı

Sizin durumunuz, kalp damarları tıkalı bir hastaya doktur bulamadığınız için ameliyatı kendinizin yapmaya kalkmanız gibi bir şey olmuş.