Çözüldü Samsung Galaxy J7 SM-J700H FRP Çözümü

Yazdır

mehmet0600

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Tem 2017
6
3
3
26
Cihaza root işlemi uyguladım ve geliştirici ayarlarını devre dışı bıraktım kapatıp açtıgımda bu hatayı vermeye başladı
şimdi biz bunu nasıl kuracagız odin ile attıktan sonra direk açılırmı tel yoksa yapmamız gereken herhangi bir şey varmı ?

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Cihaza root işlemi uyguladım ve geliştirici ayarlarını devre dışı bıraktım kapatıp açtıgımda bu hatayı vermeye başladı
şimdi biz bunu nasıl kuracagız odin ile attıktan sonra direk açılırmı tel yoksa yapmamız gereken herhangi bir şey varmı ?

Bu dosyayı yükle sonra Otg kablo tak telefonuna sonra frp dosyalarını yükle işlem bu kadar.

ve indir kur.

Detaylı anlatım;

Otg cihaza bağla cihaz direk dosya yöneticisini açacak sonra bu Google manager dosyasını kur. Sonra FRP_2016_All.apk uygulamasını bul ve kur.

Cihaz sizden bu dosyaları kurarken Bilinmeyen Kaynakları aktifleştirmenizi isteyecektir.

Ayarlar butonu ile seçeneğe gidip aktifleştirin.

Uygulamayı kurup açın. Uygulamanın arama kutusuna “Google hesap yöneticisi” yazın.

Google Hesap Yöneticisi sekmesine dokunun.

Google Hesap Yöneticisi başlığı altında “E-Posta adresini ve şifreyi yazın” yazılı olan seçeneğe dokunun.

Try sekmesine dokunun.

Açılan ekranın sağ üst köşesinde alt alta üç nokta göreceksiniz. Bu seçeneğe dokunun.

Tarayıcıda oturum aç seçeneğine dokunun.

Karşınıza oturum açabileceğiniz bir ekran gelecektir. Bu ekrana bildiğiniz bir google hesabı ile giriş yapın ve telefonu kapatıp açın.

Telefon açıldığında sizden google hesabı istemeyecektir. Telefon açıldığında menüye girerek ayarlardan sıfırlama yapabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: mehmet0600

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Otg ile dosya yöneticisi açılıyormu.?

Hocam Otg takınca cihaza direk dosya yöneticisi açılıyor. Oradan da hafıza kartımıza attığımız dosyaları görebiliyoruz ve yüklüyoruz. Tabi ben bu yöntemi denemedim. Realterm ile yada box üzerinden frp kaldırıyorum.

• Beğen
Tepkiler: symbazz