Root Samsung Galaxy J7 Core SM-J701F Root Dosyası

• Konbuyu başlatan mtnlpr
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 27
  • Görüntüleme 11K
 Yazdır

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Allahım sabır ver.
Jale701Fatsa

Kodladık. Böyle mi olacaktı.

turkcellgsm

Üye
Kayıtlı üye
9 Ocak 2017
41
28
18
46
J710 yazıyo ne teşekkürü

bazı modeller birbirleriyle uyumludur hatta frp yi bile j710f üzerinden yapabilirsiniz. tepki verirken geri dönüşünüde hesaplayın öyle cevap yazın . denedinizmi ?
bir psikolok müşteri gelmişti oda aynı şeyleri söylemişti kimsenin kimseye tahammülü yok sabır ve güleryüzü unuttuk maalesef hele hele teşekkür etmeyi tamamen unuttuk. önce bir sor güzelce hemen kestirip atmayı bırakın bu tür yazılarla ancak kendinize zarar verirsiniz.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
bazı modeller birbirleriyle uyumludur hatta frp yi bile j710f üzerinden yapabilirsiniz. tepki verirken geri dönüşünüde hesaplayın öyle cevap yazın . denedinizmi ?
bir psikolok müşteri gelmişti oda aynı şeyleri söylemişti kimsenin kimseye tahammülü yok sabır ve güleryüzü unuttuk maalesef hele hele teşekkür etmeyi tamamen unuttuk. önce bir sor güzelce hemen kestirip atmayı bırakın bu tür yazılarla ancak kendinize zarar verirsiniz.

Benim anlamadığım, bu üyeye tahammülden güleryüzden sabırdan bahsetmişsiniz. Sonra geliyorsunuz sizinle alakalı olmayan bir konu için posta koyuyorsunuz. Bu üyeyi savunduğumdan değil. Belli ki bu konulara vakıf değil belkide. Biz de zaten şaşkınlığımızı belli ettik. Psikolojik müşteri benzetmesi verince burada herkes üstüne alındı. Bu kızgınlığınız aslında kime söyleyin onu bilelim. Ve elbetteki söylediğiniz şeyleri ilk önce siz gösterin, sabır falan gibi.

turkcellgsm

Üye
Kayıtlı üye
9 Ocak 2017
41
28
18
46
Benim anlamadığım, bu üyeye tahammülden güleryüzden sabırdan bahsetmişsiniz. Sonra geliyorsunuz sizinle alakalı olmayan bir konu için posta koyuyorsunuz. Bu üyeyi savunduğumdan değil. Belli ki bu konulara vakıf değil belkide. Biz de zaten şaşkınlığımızı belli ettik. Psikolojik müşteri benzetmesi verince burada herkes üstüne alındı. Bu kızgınlığınız aslında kime söyleyin onu bilelim. Ve elbetteki söylediğiniz şeyleri ilk önce siz gösterin, sabır falan gibi.

sakin olun biraz ortada bir şey yok alıntı yaparak yazdım ne teşşekkürü diyen üyeye .sizinle alakalı bir şey yok tepki verirken dikkatli olun şimdi size yazdım. kalp kırmak basittir düzeltmek zor sanal alemde olduğunuzu unutmayın bugün var yarın yok.

turkcellgsm

Üye
Kayıtlı üye
9 Ocak 2017
41
28
18
46
posta koyma yazmışsınız nerde argo var nerde sert çıkma var nerde hakaret vs var ?

turkcellgsm

Üye
Kayıtlı üye
9 Ocak 2017
41
28
18
46
dünyada herkes aynı durumda tahammül derecesi sıfır bunu söylemek bir hakaret değil gerçektir sizinle alakalı da değil sadece benlede alakalı .

turkcellgsm

Üye
Kayıtlı üye
9 Ocak 2017
41
28
18
46
"Bu kızgınlığınız aslında kime söyleyin onu bilelim"

yazmışsınız ne kızmasından bahsediyorsunuz yazının neresinde kızma var ?

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
@turkcellgsm, burada yazdığınız herşey beni ilgilendirir. Burası benim "51." bölgem. Sizin, onun ve diğerinin yazdıkları benim çemberimden geçer. Gerekirse uyarırım. Gerekirse güle güle derim.
Burada "bir psikolok müşteri gelmişti oda aynı şeyleri söylemişti " demişsiniz. Bu laf, "kardeşim sen gerizekalısın" demektir. Laf ebeliği yapıyorsunuz. Sonra da burada kalkmış, argo nerede, hakaret nerede demişsiniz. Karşınızdaki kişileri zannediyorum çolukçocuk zannediyorsunuz.
Sakin olun demişsiniz, ama üyeyi salak yerine koymuşsunuz. Ben çok sakinim. Rahatım huzurluyum. Neden mi.? Bir vatandaş bilmemiş konuşmuş, sizde hemen atlamışsınız konuya. Hakaret var, uyarı var, fırça var. Sonra da gelmişsiniz burada bana sakin olun diyorsunuz. Siz dikkat edin, takip listeme girdiniz.
Tahammülden bahsetmişsiniz ya, tahammül edemeyip konuya giren sizsiniz. Bizim konuya müdahil olmamız çok normal, çünkü biz buranın düzeninden sorumluyuz.

Belli ki telefoncusunuz. Ama ne hikmetse hiçbir faydanız olmamış ama hep almışsınız. Burayı da zannediyorum çalıştığınız işyeri ortamıyla karıştırdınız. Bu ağzı siz kendi arkadaşlarınıza, kendi müşterilerinize yazınız. Yeri geldi 25 kişi yeri geldi 6 kişi çalıştırdım. Bir insanın ne demek istediğini çok iyi anlarım. Ne demek istediğimi çok iyi anladınız. Faydanız yok ama menfaatiniz çok. Uzatmayaım ve forumdan yararlanmaya devam edin. Ama birkaç gün içerisinde faydalı paylaşımlar yapmazsanız, maalesef forumdan uzaklaştırılacaksınız. Bu sizin şahsınıza değil, diğer üyelerimiz içinde geçerli.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Kendimize mi zarar veririz?
:zuhaha:

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
21.238 üyemiz, kendimize zarar verdiğimiz için üye oldular demek ki.:fearscream:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
21.238 üyemiz, kendimize zarar verdiğimiz için üye oldular demek ki.:fearscream:

Vay be o kadar olmuş mu?
Bana hiç bir faydaları olmadığı için sayıyı çok önemsemiyorum.
Zira öyle olsaydı, Tablet Piri'ni buraya taşırken 80.000'den fazla üyeyi de taşırdım.
Sildim hepsini gitti.
:kopkop:

Son düzenleme:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Bu root dosyası daha önce denendimi test edildimi ?

Şimdi ne desem bilemedim.
Okuma yazmanız yok desem, belli ki okuyor yazıyorsunuz.
Gözleriniz bozuk desem, belli ki görüyorsunuz.
O zaman bir ihtimal kalıyor.
Sanırım okuduklarınızı anlayamıyorsunuz.
Aksi halde konunun ilk mesajındaki açıklamadan sonra böyle bir yorum yazmazdınız.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Yaşı daha çok genç aklı başka yerlerde. Kan başka yerlere toplanıyor.
:)

Moderatör tarafında düzenlendi: