Stock Rom Samsung Galaxy J7 SM-J710F Türkçe Stock Rom Android 6.0.1

Yazdır

hescer

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Tem 2017
4
0
1
33
sammobile sitesine direkt link koyacağınıza upload etseydiniz , sammobilede bakım var

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
sammobile sitesine direkt link koyacağınıza upload etseydiniz , sammobilede bakım var

Alternatif link ekledim. Internetim o kadar hızlı değil. Siz upload edip paylaşırsanız çok iyi olur. Ama tek mesaj atıp bir daha siteye bile girmeyeceksiniz. Ama bizden size özel hizmet etmemizi istiyorsunuz.

• Beğen
Tepkiler: symbazz

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Adres verin, kuryeyle gönderelim.

Sammobile sitesi artık paralı oldu. Bakım falan yaptıkları yok. Mevcut romları premium hesaplara çekiyorlar, eskileri ise free verecekler.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

hescer

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Tem 2017
4
0
1
33
Ben ekmeğimi sabah 10 akşam 8 kovalıyorum indireceğim yazılım hangi sitedeyse o siteye giriyorum . dediğin gibi 1 kere gireceğim belki sitene ama girdiğimde sağlam bir yazılım bulursam bir sonraki aramamda örnek a310fQ stock rom mobilklup yazarım . aynı ceplikde olan sistem gibi . Girdiğimde kırık link ve ya sammobile gibi ekstra üyelik gerektiren siteye yönlendirildiğinde otomatikmen uğraşamıyoruz ve ya uğraşsak bile siteyle alakalı kafamızda olumlu şeyler canlanmıyor , iyi forumlar

hescer

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Tem 2017
4
0
1
33
Bu arada J710F hardbrick olmuştu J710F indian stock rom çalıştırdı , Siteme upload ediyorum . Sizede linkini en kısa sürede paylaşmaya çalışırım

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Ben ekmeğimi sabah 10 akşam 8 kovalıyorum indireceğim yazılım hangi sitedeyse o siteye giriyorum . dediğin gibi 1 kere gireceğim belki sitene ama girdiğimde sağlam bir yazılım bulursam bir sonraki aramamda örnek a310fQ stock rom mobilklup yazarım . aynı ceplikde olan sistem gibi . Girdiğimde kırık link ve ya sammobile gibi ekstra üyelik gerektiren siteye yönlendirildiğinde otomatikmen uğraşamıyoruz ve ya uğraşsak bile siteyle alakalı kafamızda olumlu şeyler canlanmıyor , iyi forumlar

Sitedeki linkler zamanla kırılabilir. Bu normal birşey, ancak geri dönüş ile bunları hemen düzeltiriz. Bizimde boş vaktimiz fazla yok.

Bizde işimiz olduğu zaman site site geziyoruz. Ama kimseye kaba şekilde davranmıyoruz. Yada Kırıcı bir kelam etmemeye çalışıyoruz.

Herkes üslubuna dikkat ederse sıkıntı olmadan geçinir gideriz.

Siteyi inceleme fırsatınız olduysa linklerde tek bir reklam yoktur.

Siz düzgün şekilde söyleseydiniz derdinizi bizde düzgün şekilde size birşey söylemeden yerine getirirdik.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54

Sen ekmeğinin peşindesin de, bizler aylak aylak mı geziyoruz. Acaba hangi link kırıksa bir düzeltsekte, yeni üye olan arkadaşımızın gönlünü hoş etsek diye. Bizler üç kuruş menfaatimiz olmadan sizlere sunum yapmaya çalışıyoruz. İşimiz sizin sandığınızdan daha yoğun, öyle ki eve bile iş götürüyoruz. Evden kovulacağız neredeyse. Ve biz bu zamanlardan kalan dinlenme zamanlarımızda burada sorun çözmeye, link paylaşmaya çalışıyoruz. Davulun sesi hep uzaktan hoş gelirmiş. Zannediyorsunuz ki biz buralarda hazır kıta bekliyoruz. Foruma bir daha gelip gelmemen senin tercihin, gelirsen menfaatine, kimsenin ayaklarına kapanacak değiliz. Bizim üyelerden tek isteğimiz, Allah Razı olsun demeleri, yoksa üç kuruş menfaatimiz yok aksine uykumuzdan feragat ediyoruz. Bu arada link kırık olabilir, kontrol eder değiştiririz, siz uyarırsınız değiştiririz. Sorun olmaz.

Son olarak ta şunu söyleyim, biz ekmeğimizi de sabah 6 gece 2 arası kazanıyoruz. Artık ne demek istediğimizi anladınız. Size de burada kaldığınız sürece iyi forumlar dilerim.

Son düzenleme:
  • Beğen

hescer

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Tem 2017
4
0
1
33
ne demek istediğinizi çok iyi anladım , benimde benzer web sitem var . size yayın hayatınızda başarılar dilerim .

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Forumumuza gelseniz ne, gelmeseniz ne?

Geldiniz, ne oldu?
Hiç!

Gelmediniz ne oldu?
Hiç!

• Beğen