Yardım Samsung Galaxy Note 3 Servis Yok Problemi

• Konbuyu başlatan dlkrt
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 9
  • Görüntüleme 3K
 Yazdır

dlkrt

Üye
Kayıtlı üye
6 Kas 2018
50
14
8
37
Ankara
merhaba arkadaşlar

kişisel olarak kullandığımız cihazlardan biri olan note 3 cihazda servis yok hatası almaya başladık telefonun sol üst tarafına hafiften baskı uyguladığımız zaman şebeke gidiyor tekrar baskı uyguladığımızda geliyor. daha önce de aynı problemden dolayı bir tane note 3 anakartı çöpe attık elimde her türlü tamir aracı var bu sorunu nasıl tamir edebilirim. elim bu işlere yatkın (bilgisayar tamirinden ) bilgi verirseniz sevinrim.

dlkrt

Üye
Kayıtlı üye
6 Kas 2018
50
14
8
37
Ankara
deneyeyim bunu teşekkür ederim. uzun zamandır takip ettiğim youtube de bi usta var ufuk akgül adamın eli gerçekten çok iyi aslında bi nebze videoda sorunu çözmüş paylaşıyorum şimdi fakat değiştirdiği hibriti nereden bulabileceğimi bilemedim veya farklı hibrit kullansak ne olur elimde grand 2 neo hurdası var onun içerisinden alabilir miyim diye düşünüyorum.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
deneyeyim bunu teşekkür ederim. uzun zamandır takip ettiğim youtube de bi usta var ufuk akgül adamın eli gerçekten çok iyi aslında bi nebze videoda sorunu çözmüş paylaşıyorum şimdi fakat değiştirdiği hibriti nereden bulabileceğimi bilemedim veya farklı hibrit kullansak ne olur elimde grand 2 neo hurdası var onun içerisinden alabilir miyim diye düşünüyorum.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Cihaza baskı uyguladığınızda cihaz normale dönüyorsa, parça değiştirmeniz gereksiz olur.
Sonuçta parçayı söküp yeni bir parça takacağınıza, mevcut parçanın bağlantılarını sağlamlaştırmak daha mantıklı değil mi?

• Beğen
Tepkiler: dlkrt

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
tabi ki daha mantıklı ... sanırım kronik bir sorun bu note 3 lerde

Zamanında Samsung Galaxy Note 3 kullanan tanıdıklarım vardı.
Onlar böyle bir sorundan hiç bahsetmemişlerdi.
Eğer sizin söylediğiniz gibi sorun kronik ise, bu sorun uzun vadede ortaya çıkıyor olabilir.

dlkrt

Üye
Kayıtlı üye
6 Kas 2018
50
14
8
37
Ankara
Zamanında Samsung Galaxy Note 3 kullanan tanıdıklarım vardı.
Onlar böyle bir sorundan hiç bahsetmemişlerdi.
Eğer sizin söylediğiniz gibi sorun kronik ise, bu sorun uzun vadede ortaya çıkıyor olabilir.
hocam olabilir tabiki bu ikinci note 3 sorun aynı yarın 265 derece ısıtcam sol tarafı sonuc yazarım inşallah​