Yardım Samsung Galaxy Note 4 Samsung Account Sorunu

• Konbuyu başlatan ysfakc
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 18
  • Görüntüleme 2K
 Yazdır

ysfakc

Üye
Yasaklı üye
20 May 2017
76
54
18
36
S. A arkadaslar samsung account sorununu nasil asariz. Bi kac videoya baktim bi noktaya kadar geliyorum servis disable yapan program kullanılıyor ama cihazin rootlu olmasi lazimmis bu konuda fikri olan varmi yada box ile asabilirmiyiz

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
N910cq

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

COMBINATION_OXA_FA44_N910CXXU1AOJ1_OXA_3358113_REV00_user_mid_noship.tar.rar
Bu sizin cihazınız için kombinasyon dosyası ama yükleme yapar mı bilmem. Bir deneyin derim. Sitelerde ücretli z3x box varsa indirin. Bide muhtemelen bu şu an bulunan üstünde bulunan cihazınıza uygun yazılım değil. Olmayacak ilk önce bu kombinasyon dosyasına uygun yazılım yüklemeniz gerek. U1 yazılımı yüklemeniz gerek.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ysfakc

Üye
Yasaklı üye
20 May 2017
76
54
18
36
COMBINATION_OXA_FA44_N910CXXU1AOJ1_OXA_3358113_REV00_user_mid_noship.tar.rar
Bu sizin cihazınız için kombinasyon dosyası ama yükleme yapar mı bilmem. Bir deneyin derim. Sitelerde ücretli z3x box varsa indirin. Bide muhtemelen bu şu an bulunan üstünde bulunan cihazınıza uygun yazılım değil. Olmayacak ilk önce bu kombinasyon dosyasına uygun yazılım yüklemeniz gerek. U1 yazılımı yüklemeniz gerek.
Z3 var bende hocam

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Hocam simdi bu dosyayi odin ile ap den flashlayacagim. Dogrumu dur?

Aynen hocam. Ama dediğim gibi bu dosya yüklenmeyebilir. Değişik çözümler aramak gerekebilir. Mesela android 5.1.1 sürümüne indirmek gibi. Veya yazılım yüklemesi yaparken User data ve cache yüklemeden yazılım yüklemesi gibi, daha önce hiç samsung account kırmadım.

ysfakc

Üye
Yasaklı üye
20 May 2017
76
54
18
36
Aynen hocam. Ama dediğim gibi bu dosya yüklenmeyebilir. Değişik çözümler aramak gerekebilir. Mesela android 5.1.1 sürümüne indirmek gibi. Veya yazılım yüklemesi yaparken User data ve cache yüklemeden yazılım yüklemesi gibi, daha önce hiç samsung account kırmadım.
Evet fail verdi 5.1 donsek bile tahminimce acoount çıkacak denemkte fayda var ama

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

cobaltblue

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Eki 2017
14
10
3
42
izmir
merhaba. aynı sorun bende Samsung A500 de bir cihaz gelmişti sizin denediğiniz yöntem ile
"QuickShortcutMaker" ile servisleri disable etsemde olmuyordu "package disabler pro" apk yükleyip devre dışı bıraktım oldu bir deneyin ikinci programı isterseniz.

*root gerektirir

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mami44 ve ysfakc

ysfakc

Üye
Yasaklı üye
20 May 2017
76
54
18
36
merhaba. aynı sorun bende Samsung A500 de bir cihaz gelmişti sizin denediğiniz yöntem ile
"QuickShortcutMaker" ile servisleri disable etsemde olmuyordu "package disabler pro" apk yükleyip devre dışı bıraktım oldu bir deneyin ikinci programı isterseniz.
Hocam O program root istemiyor mu?