Samsung Galaxy Note 4 SM-N910CQ Cihazım Açılmıyor

sakultakim

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ağu 2019
5
0
1
23
Öncelikle merhabalar. Elimde bir tane N910CQ cihaz var ve ben buna geçen günlerde N7FE 7.0 nougat romu kurmuştum. Daha sonra durduk yere açılmamaya başlamıştı ve bende akabinde stock rom kurmayı denedim. Stock romları odinle kolaylıkla kurabiliyor ama cihaz bir türlü açılmıyor. Daha sonra twrp ile cm13 cm14 lineage os 14,15 vsvs bir çok rom denedim cihazı açmayı başaramadım. Boot animasyonunda bekliyor saatlerce. Sadece cm13 açılıyor ama o da açıldıktan 2-3sn sonrasında ekran kararıyor bir daha da gelmiyor. Açılması için ne yapmam gerekiyor bilemedim. Yardımcı olabilecek birisi varsa minnet duyarım iyi forumlar

Son düzenleme:

sakultakim

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ağu 2019
5
0
1
23
Herkes diyor ki cm 13 ile boot edebilirsin ama ben cm 13 yükleyince cihaz açılıyor ama ekran bir kaç saniye sonra donuyor. Sonra yeniden başlatıyor kendisini bazen boot animasyonunu gösteriyor. Hiçbir türlü açamadım.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Herkes diyor ki cm 13 ile boot edebilirsin ama ben cm 13 yükleyince cihaz açılıyor ama ekran bir kaç saniye sonra donuyor. Sonra yeniden başlatıyor kendisini bazen boot animasyonunu gösteriyor. Hiçbir türlü açamadım.

Daha önce de söylediğim gibi, cihazınızda donanım kaynaklı bir sorun olabilir.