Çözüldü Samsung Galaxy Note 8 SM-N9500 TWRP + Root Yapımı

Yazdır

zbahadir

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Mar 2019
3
2
3
56
Bu konu da iyi haberlerim var. (y)
SM-N9500 rootlama işlemini başarıyla sonuçlandırdım. Bir kaç gündür bu şekilde kullanıyorum. Bir kaç test daha yapacağım ondan sonra bilgileri ve dosyaları paylaşmak istiyorum. Kimsenin cihazının zarar görmemesi için sonuçtan emin olmak istiyorum.

Bu root işlemi şimdilik Oreo son sürüm üzerinden ama araştımalarım sonucunda Pie üzerinden root da mümkün görünüyor. :)

• Beğen
Tepkiler: taforeyiz

Master

Aktif üye
Kayıtlı üye
1 Tem 2017
602
161
43
SM-N9500 rootlama işlemini başarıyla sonuçlandırdım. Bir kaç gündür bu şekilde kullanıyorum. Bir kaç test daha yapacağım ondan sonra bilgileri ve dosyaları paylaşmak istiyorum. Kimsenin cihazının zarar görmemesi için sonuçtan emin olmak istiyorum.

Bu root işlemi şimdilik Oreo son sürüm üzerinden ama araştımalarım sonucunda Pie üzerinden root da mümkün görünüyor. :)
:tsk:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Bekliyoruz efendim.

diamondnss

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Nis 2017
20
1
3
33
:tsk: Eğer şarjı etkilemiyorsa android 9da süper olur

Moderatör tarafında düzenlendi:

kartalcrazyy

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Haz 2018
2
0
1
30
aynen oyle yaptım telefonu actım rootladım hersey tamam sımdı xposed kurmam lazm bu seferde
zip dosyasını yuklerken : updater process ended with error 1
hatası alıyorum 2 3 tane denedım