Stock Rom Samsung Galaxy On5 SM-G5520 Android 6.0.1 Türkçe ve Google Play Mağaza (Ücretsiz)

• Konbuyu başlatan Aydar
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 20
  • Görüntüleme 6K
 Yazdır

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
Samsung Galaxy On5 SM-G5520 Android 6.0.1 Türkçe ve Google Play Mağaza

20.gif

SM-G5520ZCU1APJ2_6.0.1 Dosyasını indirip odin veya herhangi box,tool,dongle yükleme yapabilirsiniz.

[HIDEREPLY][HIDETHANKS] [/HIDETHANKS][/HIDEREPLY]

Konu şahsıma aittir.

Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

mcamca

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Eki 2019
10
0
1
36
dosyayı indirdim.
Tek bir rar dosyası var.
Dosyayı çıkart dediğim zaman içinde içinde odinle yükleme yapabileceğim BL, AP, CP, CSC gibi dosyalar bulunmuyor.
Bu rar dosyasıyla odinle yükleme de yapılmıyor. AP bölümüne ya da başka bölümlere koyunca FAIL veriyor.
Elinizde tek bir rar yerine BL, AP, CP, CSC gibi ODİN'e uygun 4 dosyalı bir versiyonu var mıdır?

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
dosyayı indirdim.
Tek bir rar dosyası var.
Dosyayı çıkart dediğim zaman içinde içinde odinle yükleme yapabileceğim BL, AP, CP, CSC gibi dosyalar bulunmuyor.
Bu rar dosyasıyla odinle yükleme de yapılmıyor. AP bölümüne ya da başka bölümlere koyunca FAIL veriyor.
Elinizde tek bir rar yerine BL, AP, CP, CSC gibi ODİN'e uygun 4 dosyalı bir versiyonu var mıdır?
Bu dosya sadece Türkçe olması için verilmiştir.
Tek filestir.

• Beğen
Tepkiler: mcamca

mcamca

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Eki 2019
10
0
1
36
bu haliyle ODİN de AP bölümüne yükleyip mi işlem gerçekleştireceğiz?

mcamca

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Eki 2019
10
0
1
36
no command sonrası kendi kendine girdi. ekran görüntüsü de bir önceki mesajda gönderdiğim gibidir.

mcamca

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Eki 2019
10
0
1
36
Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

bu seferde böyle bir hata aldım. Kırmızı yeri ben çizmedim. Doğrudan kendisi o şekilde işaretledi.
çok hızlı şekilde ilerledi ve 1 dk kadar kısa bir süre sonra error timeout hatası verdi.