Yardım Samsung Galaxy On5 SM-G5528 Türkçe Dil Sorunu

Yazdır

roman66

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Nis 2017
19
14
3
58
Arkadaslar, SAMSUNG Galaxy ON5 (2016) SM-G5528 icin turk yazilim ve root dosyasi nerden bula bilirim? Yardimci olursaniz cok sevinirim.!

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Moderatör tarafında düzenlendi:

roman66

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Nis 2017
19
14
3
58
indirin hocam sonra bulunan root dosyasını indirip hafıza kartına atın. Ve twrp ile yükleme yapın.
Eline saglik kardesim, ama Twrp yimedi,telefon coktu.! yukledim turkce dil poketi vardir.! SM-5528 ve SM-5520 ayni platform . Sadece yazlim atirken CP ve BOOT 5528 atdim.!

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
  • Beğen
Tepkiler: roman66

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
  • Beğen

roman66

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Nis 2017
19
14
3
58
Yükleyenler nasıl yüklüyor peki. Twrp yüklerken odinde otomatik başlatmayı kaldırın. Twrp den de root yükleyince bataryayı arkadan sökün, reset attırmayın. Böylelikle yüklenmiş olacaktır.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
Eminmisiniz bu telefonun SM-5528 oldugundan? TWRP yemedi ve yemek istemiyor, denemedigim dosya kalmadi.! ama SM-5528 root atmanin bir cozumunu buldum.(Evallah diyelim Cinli arkadaslara) umarim dosya lazim olur.

• Beğen

roman66

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Nis 2017
19
14
3
58
Bu konular hakkında yıllar içinde edindiğim en büyük tecrübem:
Her ne konuda olursa olsun, kesin konuşmamaktır.
Her zaman en az farklı bir kaç yöntem ve çözüm yolu vardır.
sizinle tam raziyim. cozulmeyen olymdyr. konusmak konusmamak sorusu budur ki, burasi forum ve forumda konusmak cok onemli, cunki konusmanin bir yardimi olur kimlerese..

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Emeğiniz için teşekkürler. Ama, bir yardım istiyorsunuz ve de sonra çözümü buldum dosya bu diyorsunuz. Ben zaten bu dosyanın ne olduğunu ve ne yapıldığını biliyorum. Ama bilgisi yetersiz olanlar ne yapacağını bilemezler. Keşke dosyayı verdiğinizde son yorumunuzu en baştan iliştirseydiniz daha paylaşımcı olurdunuz. Yani dosyayı buldum şu ve şöyle şöyle yapacaksınız falan gibi. Sanırım ne demek istediğimi anladınız. Daha açıklayıcı olan paylaşımlarınızı bekliyorum.

• Beğen

roman66

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Nis 2017
19
14
3
58
Emeğiniz için teşekkürler. Ama, bir yardım istiyorsunuz ve de sonra çözümü buldum dosya bu diyorsunuz. Ben zaten bu dosyanın ne olduğunu ve ne yapıldığını biliyorum. Ama bilgisi yetersiz olanlar ne yapacağını bilemezler. Keşke dosyayı verdiğinizde son yorumunuzu en baştan iliştirseydiniz daha paylaşımcı olurdunuz. Yani dosyayı buldum şu ve şöyle şöyle yapacaksınız falan gibi. Sanırım ne demek istediğimi anladınız. Daha açıklayıcı olan paylaşımlarınızı bekliyorum.
Daha ne aciklamam olucag ki? zaten soylediniz. Isterseniz goydugum linkide kaldira bilirsiniz. Evet SM-5528 icin turk dili ve root aradim amma malesef burda bulamadim.Amam kara forumlardan aldigim fikirleri sizinle burda paylasmak istedim sadece,Iste bu kadar. Heee... Forumda nasil davranacagimi malesef cok iyi bilirim. Kusuta bakmayin..!!!

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Arkadaşım, siz yazılan mesajı okuma özürlümüsünüz. Ne atarlanıyorsunuz. Dosya için teşekkür ediyoruz ama nasıl yapıldığını keşke aynı mesaj altında yazsaydınız diyoruz, ama siz konuyu nereden nereye getiriyorsunuz. Maalesef forumda nasıl davranacağınızı bilmiyorsunuz. Size yazılan yorumu tekrar okuyun.

• Beğen

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Arkadaşım, siz yazılan mesajı okuma özürlümüsünüz. Ne atarlanıyorsunuz. Dosya için teşekkür ediyoruz ama nasıl yapıldığını keşke aynı mesaj altında yazsaydınız diyoruz, ama siz konuyu nereden nereye getiriyorsunuz. Maalesef forumda nasıl davranacağınızı bilmiyorsunuz. Size yazılan yorumu tekrar okuyun.

Arkadaşımız yabancı.
Hali ile Türkçe ile arası pek iyi olmayabilir.
Bu nedenle de, ufak tefek yanlış anlaşılmalar olabilir.

• Beğen
Tepkiler: roman66

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Zannetmiyorum, arkadaş ne dediğimi çok güzel anlıyor aslında. Verdiği cevaptan anlaşılıyor zaten Türkçeyi iyi anladığı..

roman66

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Nis 2017
19
14
3
58
Arkadaslar. Turceyi cok iyi anliyorum. sorun yok. bence blofe gerek yok