Çözüldü Samsung Galaxy S10 Plus U14 Android 12 IMEI Repair

Yazdır

bypltcngsm

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Şub 2021
6
2
3
İMEİ ATMA İŞLEMİ T.C. KANUNLARINA GÖRE YASAL DEĞİLDİR. İMEİ ALANI BOZULAN VE NULL OLAN CİHAZLAR İÇİN İŞLEM YAPIN...
ADIMLARI DEDİĞİM ŞEKİLDE YAPTIĞINIZ HALDE BAŞARIYA ULAŞACAKSINIZ. PATCH SERTİFİKA YAPMAYIN CHİMERA İLE CİHAZ ÇÖKER!!!
AÇIKLAMA VE LİNKLER ;

şifre: bypltcngsm

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: sahin211

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
Paylaşım için teşekkürler.
(Not) Forumumuzda Konu açmadan önce forum kuralların gereği okumanız gerekmektedir.
Paylaştığınız Linkte reklam tespit edilmiştir. Bunun tekrar olması durumunda Forum kurallarını ihlal ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Ayırıca paylaştığınız dosyada Şifre bulunmaktadır, Şifreyi konuya eklemeyi unutmayiniz.
İyi forumlar.

demirtalhax

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 May 2022
1
0
1
24
Selamun aleyküm yurtdışı galaxy s10 plus var sıfırladım çökmüştü sonra room attım android 12 yaptım sorun var cihazım şebeke yok wifi araması açıyorum geliyor arama falan ismi görünüyor hattın sorun nedir nasıl yaparım imeil

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
Selamun aleyküm yurtdışı galaxy s10 plus var sıfırladım çökmüştü sonra room attım android 12 yaptım sorun var cihazım şebeke yok wifi araması açıyorum geliyor arama falan ismi görünüyor hattın sorun nedir nasıl yaparım imeil
Şebeke dosyası silinmiş olabilir, tekrardan patch işlemleri yapılması gerekli.

recep548

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Nis 2019
2
0
1
37
likler olmus sanirim mukuse yeni lik varmi dosyalri indirmemicin simdiden tsekurler