Yardım Samsung Galaxy S3 GT-I9300 IMEI Tamiri

Yazdır

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Samsung Galaxy S3 telefonun imei tamir işlemini değişiklik olsun diye UAT ile yapmaya karar verdim. Fakat işin içinden çıkamadım. Ustalar el atarsanız sevinirim.

Gerekli ayarlamaları yapıyorum. Port seçimini yapıyorum. İşlemi ADB üzerinden yapmak istiyorum. Ama bağlantı kısmında UART seçili, adb aktif değil.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Uat her cihazı adb yoluyla yapamıyor. Belli başlı bir kaç model var. Bende denedim olmadı. Geliştieicisi ile irtibata geçmeye çalışıyorum ama fırsat bulamadım şimdilik z3x ten devam.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: ebircan35

ebircan35

Aktif üye
Yasaklı üye
6 Şub 2017
170
191
43
44
Arkadaşlar işte bu yüzden uat pek güven vermiyor. 9300'ün repair işlemi yıllardır farklı tool'larda yapılıyor. Ustaya güven veren Z3X,Optoplus. ile aynen devam.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Samsung Pro Tool v30.4 birkaç kez denememe rağmen hata verince UAT ile yapayım dedim. Ama nafile....
Bazı modelleri z3x bazı modelleri octoplus bazı modelleri de spt box sorunsuz yapıyor. Birinde olan diğerinde olmuyor. Bu güne kadar z3x ve octoplus ile de bir kaç cihazda sorun yaşadım. Z3x sık güncelleme aldığı sırada j7 cihazına ime repair yaparken cihaz null oldu. Düzeltmek baya uğraştırdı. Octoplus ile de frp açayım derken cihaz logoda kaldı açmadı. Müşteri acele etmese zaman olsa, rahat rahat cihazın full yedeğini alıp gerekli işlemleri yapmak en iyisi olur. Ama müşteri başında bekliyor, hatta akıl bile veriyor.

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Bazı modelleri z3x bazı modelleri octoplus bazı modelleri de spt box sorunsuz yapıyor. Birinde olan diğerinde olmuyor. Bu güne kadar z3x ve octoplus ile de bir kaç cihazda sorun yaşadım. Z3x sık güncelleme aldığı sırada j7 cihazına ime repair yaparken cihaz null oldu. Düzeltmek baya uğraştırdı. Octoplus ile de frp açayım derken cihaz logoda kaldı açmadı. Müşteri acele etmese zaman olsa, rahat rahat cihazın full yedeğini alıp gerekli işlemleri yapmak en iyisi olur. Ama müşteri başında bekliyor, hatta akıl bile veriyor.
Akıllı müşteriyi severim, benden akıllısını asla!

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

ebircan35

Aktif üye
Yasaklı üye
6 Şub 2017
170
191
43
44
Bazen olur böyle şeyler. :)