Samsung Galaxy S3 GT-I9300 WiFi Aktif Olmuyor Ve Açılmıyor

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
slm silivriserdar nemesis note5-4-3 ler için yazıyor acaba hangi nemesis romu yükleyeceğim yardımcı olurmusun
bulunan yazılımı indirin ve yükleyin. Uygun twrp, uygun gapps indirin. Ayrıca samsung galaxy s3 gt-i9300 için bir çok custom rom var istediğiniz birisini seçip yükleyebilirsiniz. Xda sitesinde en çok beğenilen ve yorum alan bir custom rom seçebilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

kkabasakal-1

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Eyl 2017
12
3
3
37
bulunan yazılımı indirin ve yükleyin. Uygun twrp, uygun gapps indirin. Ayrıca samsung galaxy s3 gt-i9300 için bir çok custom rom var istediğiniz birisini seçip yükleyebilirsiniz. Xda sitesinde en çok beğenilen ve yorum alan bir custom rom seçebilirsiniz.
2016-07-01 268.3 MB bu olurmu sizin verdiğiniz linke giremiyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
eve gidince hemen çihaza yükleyeceğim usta odin ilemi yüklenecek yoksa direk cihazın "içinemi atayım
bende twrp 3.0.2 var olurmu yada link atarmısınız sana zahmet olmassa
Bence siz o cihazı iyice çöp etmeden en yakın teknik servise götürün. Bu işlerden pek anlamıyorsunuz, yazdıklarınızdan onu anladım. Cihaza zarar verebilirsiniz. Bu işler İçin azda olsa pc bilginiz olması gerekir. Ben müsait bir zamandan nasıl custom rom yüklenir detaylı anlatacağım. Size ve konuya link atarım. Akşam kısmet olursa anlatımı yapıp atarım.