Yardım Samsung Galaxy S6 Edge Plus SM-G928V Verizon Şebeke Yazılım Sorunu

Yazdır

User1234

Üye
Kayıtlı üye
9 Haz 2017
95
12
8
26
Bursa
Cihaz yurt dışından alınmış

sistem durumu: (CUSTOM)

şebeke sorunu yaşıyor (VERİZON)

BASEBAND: SM-G928VVRU2BPC2

ANDROİD : 6.0.1

Acaba biz bu cihaza ülkemize Uyarlı bir rom atabilir miyiz ve şebeke sorununu halledebilir miyiz ?

veya kısacası kullanılabilir hale nasıl getirebiliriz ?

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim :)

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Cihaz yurt dışından alınmış

sistem durumu: (CUSTOM)

şebeke sorunu yaşıyor (VERİZON)

BASEBAND: SM-G928VVRU2BPC2

ANDROİD : 6.0.1

Acaba biz bu cihaza ülkemize Uyarlı bir rom atabilir miyiz ve şebeke sorununu halledebilir miyiz ?

veya kısacası kullanılabilir hale nasıl getirebiliriz ?

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim :)
Şebeke sorunu derken nasıl bir sorun yaşıyorsunuz.

User1234

Üye
Kayıtlı üye
9 Haz 2017
95
12
8
26
Bursa
"SIM card is not from Verizon Wireless" hatası tahminimce cihazdaki yazılımda ülkemizdeki GSM/CMA desteği yok ana bant sorununa benziyor veya sim kilidi Amerika'da ki verizon şirketi sanırım verizon bir sim kartı istiyor mobil ağ ayarlarına baktım bir çözüm çıkmadı

Telefonun SIM kilitli olma ihtimali var. Bir diğer ihtimal de şebeke uyumsuzluğu

Son düzenleme:

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
"SIM card is not from Verizon Wireless" hatası tahminimce cihazdaki yazılımda ülkemizdeki GSM/CMA desteği yok ana bant sorununa benziyor veya sim kilidi Amerika'da ki verizon şirketi sanırım verizon bir sim kartı istiyor mobil ağ ayarlarına baktım bir çözüm çıkmadı

Telefonun SIM kilitli olma ihtimali var. Bir diğer ihtimal de şebeke uyumsuzluğu
Sim kilidi direk sim takıp açınca sim lock çıkması lazım.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
yok mudur bunun başka yolu hocam İMEİ biz kendimiz program aracılığıyla atamaz mıyız
Box desteği yok ama gcpro key diye bir box var galiba o birşeyler yapıyor. Öyle programla felan olmaz. Ücretli box'lar var onlar ile yapılır. En güzeli pasaport kaydı yaptırmak. Kafan hiç ağımaz.

• Beğen
Tepkiler: User1234