Yardım Samsung Galaxy S6 Edge SM-G928A Boot Dosyası İsteği

Yazdır

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Bu cihaz at&t cihazı açılırken bile böyle açılır. Bootloader kilitli bir cihazdır.

Daha önce sm-n919a ile çok uğraştım oradan biliyorum. Cihaza geçici root yapmak mümkün oluyor Kingo root ile ama kalıcı root yapıldığını görmedim.

Root yapmanızın sebebi türkçe dil eklemek mi?

Bu cihazın'de bile yazılımı yok.

• Beğen
Tepkiler: leonidasss

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Bu cihaz at&t cihazı açılırken bile böyle açılır. Bootloader kilitli bir cihazdır.

Daha önce sm-n919a ile çok uğraştım oradan biliyorum. Cihaza geçici root yapmak mümkün oluyor Kingo root ile ama kalıcı root yapıldığını görmedim.

Root yapmanızın sebebi türkçe dil eklemek mi?

Bu cihazın'de bile yazılımı yok.

Buldum hocam eft dongle support bölümünde mevcutmuş. Ama göremedim anlamadım.:tugla:

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40

Yok daha yapmadım bu cihazda daha önce bir sürü işlem denenmiş imei ve sn uçmuş vaziyette birde ben el atmak istedim.
Anladım ama bence zaman kaybı, çünkü tahminim o cihaz snapdragon Qualcom işlemcili bir cihaz. Ve efs bozulmuş ise kendi efs dosyası yoksa imei repair işlemi olmaz. Zaten normalde de o cihaza imei repair yapılamaz. Tabi bilmeyen biri efs yedeğini almadan müdahale etmiştir. Ve hepsi uçmuş gitmiştir. Kendi original efs yedeği olması şart.

Bunları olmamış sayarsak kendi üstündeki original yazılımı tekrar bir yükleme yapın. Düzeleceğini ümit etmesemde bir ihtimal.

Bu at&t cihazları çok sıkı güvenliklidir.

• Beğen
Tepkiler: leonidasss