Samsung Galaxy S7 Edge SM-G935V Modeli İnternet Hatası

• Konbuyu başlatan Hasdem
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 4
  • Görüntüleme 832

Hasdem

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Eki 2017
1
1
3
39
Telefonun 3g ile bağlandığımda facebook instagram olsun güncel verileri alamıyor Ve whasapp da resim ve video gönderemiyorum ama mesajlaşabiliyorum ve resim alabiliyorum. 4g bağlantı ve wife bağlantısıyla sıkıntı olmuyor ama 4g açında hatta bağlantı kopmaları oluyor . Cihazım yurdışı cihazı nasıl bu sıkıntıyı cözebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim. Android 6 versiyonu yüklü format attım yine çözülmedi. Başka birilerinin hattını takdım yine aynı.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Telefonun 3g ile bağlandığımda facebook instagram olsun güncel verileri alamıyor Ve whasapp da resim ve video gönderemiyorum ama mesajlaşabiliyorum ve resim alabiliyorum. 4g bağlantı ve wife bağlantısıyla sıkıntı olmuyor ama 4g açında hatta bağlantı kopmaları oluyor . Cihazım yurdışı cihazı nasıl bu sıkıntıyı cözebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim. Android 6 versiyonu yüklü format attım yine çözülmedi. Başka birilerinin hattını takdım yine aynı.
Muhtemelen band uyumsuzluğu sorunu var. Sadece 3g ve 2g şeklinde kullanmayı deneyip sonuç yazarmısınız. Bide yazılım yüklemesi yapmak lazım emin olmak için. bulunan yazılımı indirin ve odin ile yükleyin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Hocam samsungun farklı modellerinde bu duruma rastlarsam genelde uygulamayı yüklüyorum işe yarıyor denemenizi tavsiye ederim. Farklı bir yoldan dns ayarlarını değiştirebilirseniz yine işe yarayacağını düşünüyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Vpn ile ilgisi yok. Serdar arkadaşımızın dediği gibi band frekans uyumsuzluğu var gibi. TWRP den yedek alıp, farklı yazılımlar denemek işi çözebilir.

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari

@Hasdem hocam çözüm konusunda birşeyler yapabildiniz mi. Yaptığınız işlem sonucunu paylaşabilir misiniz?