Samsung Galaxy S7 SM-G930F Combination Dosyası

• Konbuyu başlatan symbazz
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 11
  • Görüntüleme 3K
 Yazdır

wolkanno

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Ara 2019
16
0
1
İzmit/Kocaeli

Hangi işlem de kullanacaksınız?
Cihaza stock rom yükleyince yükleme işlemi bittip cihaz acılınca single-sku fail to open recovery cause no such file or directory hatası veriyor root dosyası yükleyince root dosyasındaki recovery bit sürümü düşük olduğu için cihaz açılıyor fakat açıkken bildirim ekranına yetkisiz eylemler algılandı telefonu yeniden başlatın uyarısı veriyor başlata basarsam reset atıp recovery modda işlem yapamadığı için kalıyor. altta single-sku aynı hata yazıyor denemediğim Combination yüklemek kaldı onu deniyeceğim.

Son düzenleme:

Aslankim

muaz75
Yasaklı üye
12 Kas 2019
653
322
63
24
istanbul başakşehir
Cihaza stock rom yükleyince yükleme işlemi bittip cihaz acılınca single-sku fail to open recovery cause no such file or directory hatası veriyor root dosyası yükleyince root dosyasındaki recovery bit sürümü düşük olduğu için cihaz açılıyor fakat açıkken bildirim ekranına yetkisiz eylemler algılandı telefonu yeniden başlatın uyarısı veriyor başlata basarsam reset atıp recovery modda işlem yapamadığı için kalıyor. altta single-sku aynı hata yazıyor denemediğim Combination yüklemek kaldı onu deniyeceğim.
indirebilirsiniz. program

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: wolkanno

wolkanno

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Ara 2019
16
0
1
İzmit/Kocaeli
bunu bir denermisiniz
işe yarar ise forumda paylaşım yapıcam
Cihazi telefoncu bir arkadasa biraktim yapamazsa bunu mutlaka deniyecegim daha once benim aklima uninstall app uygulamalariyla cihaz guvenligini systemden kaldirmak gelmisti ama cihazi onsuzda kullanmak istemedim videoyu izledim uygulamayi kaldirmadan sorunu cozuyor bu cok guzel yanliz bendeki sorun cihaz taramasi yapinca degil normal 10-15dk icerisinde hicbirsey yokken cikiyor. Birde buguvenlik sorununu cozsekte cihaz orjinal recoverysiyle calismadigi icin flash modda samsung offical yerine custom yaziyor bu da ayri bir can sıkıcı. Paylasim icin Allah razi olsun donus yapicam

wolkanno

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Ara 2019
16
0
1
İzmit/Kocaeli
Stock rom yukledigimde recoveryde onyukleme yaparken bu hayati verip reset atiyor tekrar hata tekrar reset dongu halinde devam ediyor
Supported API: 3

# MANUAL MODE v1.0.0#
E: [libfs_mgr]Blob verification failed :255
E: Failed setting up dirty target
E:[libfs_mgr] Error creating device mapping: Device or resource busy
E:[libfs_mgr] Couldn't create verity device!
[omc-app-link] fail to mount /system as rwE:[libfs_mgr]Error creating device mapping: Device or resource busy
[omc-permission] fail to mount /system as rwE:[libfs_mgr]Error creating device mapping: Device or resource busy
[omc-sysconfig-permission] fail to mount /system as rwE:[libfs_mgr]Error creating device mapping: Device or resource busy
[omc-permission-permission] fail to mount /system as rwE:[libfs_mgr]Error creating device mapping: Device or resource busy
[omc-res-permission] fail to mount /system as rwE:[libfs_mgr]Error creating device mapping: Device or resource busy
[hwr_symlink] fail to mount /system as rw

Aslankim

muaz75
Yasaklı üye
12 Kas 2019
653
322
63
24
istanbul başakşehir
Cihazi telefoncu bir arkadasa biraktim yapamazsa bunu mutlaka deniyecegim daha once benim aklima uninstall app uygulamalariyla cihaz guvenligini systemden kaldirmak gelmisti ama cihazi onsuzda kullanmak istemedim videoyu izledim uygulamayi kaldirmadan sorunu cozuyor bu cok guzel yanliz bendeki sorun cihaz taramasi yapinca degil normal 10-15dk icerisinde hicbirsey yokken cikiyor. Birde buguvenlik sorununu cozsekte cihaz orjinal recoverysiyle calismadigi icin flash modda samsung offical yerine custom yaziyor bu da ayri bir can sıkıcı. Paylasim icin Allah razi olsun donus yapicam
Stock rom yukledigimde recoveryde onyukleme yaparken bu hayati verip reset atiyor tekrar hata tekrar reset dongu halinde devam ediyor
Supported API: 3

# MANUAL MODE v1.0.0#
E: [libfs_mgr]Blob verification failed :255
E:[libfs_mgr] Error creating device mapping: Device or resource busy
[omc-app-link] fail to mount /system as rwE:[libfs_mgr]Error creating device mapping: Device or resource busy
[omc-permission] fail to mount /system as rwE:[libfs_mgr]Error creating device mapping: Device or resource busy
[omc-sysconfig-permission] fail to mount /system as rwE:[libfs_mgr]Error creating device mapping: Device or resource busy
[omc-permission-permission] fail to mount /system as rwE:[libfs_mgr]Error creating device mapping: Device or resource busy
[omc-res-permission] fail to mount /system as rwE:[libfs_mgr]Error creating device mapping: Device or resource busy
[hwr_symlink] fail to mount /system as rw

sorun çözüldümü

wolkanno

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Ara 2019
16
0
1
İzmit/Kocaeli
Telefoncu arkadas guvenlik uyarisini oem kilidi acik oldugu icin verebilir dedi bende oem kilidini denemek icin kapatim ve kapali unuttum dun telefonu kapattim actigimda custom recovery (twrp) yuklu oldugu icin telefon oem hatasi verdi acilmadi sorunu patch sertifica(sebeke) gitmesin diye fotmatsiz ve yazilim yuklemeden cozmek icin stock boot, sboot ve recovery yukledim oem hatasi kalkti ama bu sefer telefon galaxh s7 yazisinda takili kaldi ve acilmiyor wipe/cache yaptim yine olmadi home.csc flashladim hidden disyasinda hata verdi en son yapcak birseyim kalmadi stock rom flasladim. Telefon yine eski sorunlu haline dondu stock recoveryde hata veriyor ve kapanip aciliyor twrp yukleyip bu sorunu geciyordum ama oem kilidi acik oldugu icin custom recovery flaslanmiyor aklima gelen sadece 7bit combination flaslamak oda elimde yok yada xda dan custom rom system yukleyyip telefonu acip oem kilidini kapamak yapabilecek baska birsey aklina gelen arkadas varmi yada yardimci olacak stock recoveryde verdigi hatayi yukardaki mesajda yazdim birde zip olan custom romu nasil yukluycem

Son düzenleme: