Samsung Galaxy S7 SM-G930F Fix DRK Dosyası

Alihek00

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Eyl 2018
8
0
1
22
Cihazınız nasıl bu hale geldi, hangi işlemleri yaptınız?
Bu konu hakkında bilgi verirseniz, size yardımcı olmaya çalışırız nasipse.
Hocam efs klasörünü sildim eski imeiler gelsin diye sonra combination dosyasını yüklemeye çalışırken odinde fail hatasi alıyordum telefon sonra bu hale geldi artık açılmadı. stock rom attım üsteki fotoğraftaki gibi yine aynısı oldu. Twrp kurdum dm verty ile supersu flashladim telefon s7 yazısında takılı kalıyordu sonra odinden tek parçalı stock rom yükledim AP dosyası telefon açıldı ama imeiler 0000 gözüküyor ne yapabilirim şebeke yok.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Hocam efs klasörünü sildim eski imeiler gelsin diye sonra combination dosyasını yüklemeye çalışırken odinde fail hatasi alıyordum telefon sonra bu hale geldi artık açılmadı. stock rom attım üsteki fotoğraftaki gibi yine aynısı oldu. Twrp kurdum dm verty ile supersu flashladim telefon s7 yazısında takılı kalıyordu sonra odinden tek parçalı stock rom yükledim AP dosyası telefon açıldı ama imeiler 0000 gözüküyor ne yapabilirim şebeke yok.

EFS klasörünü silmeseymişsiniz iyiymiş.
Elinizde yedek var mı peki?

Alihek00

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Eyl 2018
8
0
1
22
EFS yedeği olmadan işiniz biraz zor olacak sanırım.
Ne yazık ki ben bu konulara pek vakıf değilim.
Aramızda bilgisi olan arkadaşlar var.
Onlar konuyu görüp bir şeyler yazana kadar bekleyelim bakalım.
Hocam burada yeniyim bilen kişilere mesaj atarmisiniz yada etiketleyebilirmisiniz lütfen

aerdogan85

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Mar 2018
16
11
3
38
yazılım sürümünüz u2 olarak görünüyor. yazılımı 7.0 a düşürüp imei repair (tamir) işlemi yapılması gerekiyor.