Çözüldü Samsung Galaxy S7 SM-G930F Yazılım Sorunu

sontecrube

Üye
Kayıtlı üye
25 Nis 2017
86
29
18
40
Gaziantep
Arkadaşlar G930f geldi imei rapair işlemi için root denerken cihaz çöktü Z3x Shellden 4 parçalı yazılım indirdim.
Fakat yüklerken hata alıyorum. Bu hatayı bazen j3 bazen j7prime ve beneri cihazlardada alıyorum. Yardımcı olurmusunuz.
Resim eklemeyi bilmediğim için ekran görüntülerini link olarak yapıştırıyorum. kusura bakmayın

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Murticell

sontecrube

Üye
Kayıtlı üye
25 Nis 2017
86
29
18
40
Gaziantep
Açılışta kalır standart cf root 7.0 kullan

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ustam aynen dediğin gibi U2 indirip yükledim sorunum düzeldi. Cf auto ile rotladım. Sıfırladım tekrar rotladım Repair işlemi yaptım fakat İmei statüsü NG olarak kaldı Z3 ve octoplus ikisiylede Pach yaptım şebeke gelmedi. müşteriden bir gün daha müsade aldım. Ne yapabilirim ?

sontecrube

Üye
Kayıtlı üye
25 Nis 2017
86
29
18
40
Gaziantep
Cevap yazan olmayınca cihazı daha iyi anlayan bir arkadaşa götürdüm. sürümünü düşürüp öyle yaptığını söyledi

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Kusura bakmayın. Size cevapta geciktik. Bizi affedin.
Bilen arkadaşın vardı da, insanları neden burada meşgul ediyorsun.

sontecrube

Üye
Kayıtlı üye
25 Nis 2017
86
29
18
40
Gaziantep
Kusura bakmayın. Size cevapta geciktik. Bizi affedin.
Bilen arkadaşın vardı da, insanları neden burada meşgul ediyorsun.

Ustam Neden bukadar gerildiniz ben anlamadım. Ben bizden sonra konuyu okuyanlar faydalansınlar diye sonucu yazdım. Nerede hata ettim anlamadım. Sizi biraz sakinliğe davet ediyorum.
(Bilen arkadaşın vardı da, insanları neden burada meşgul ediyorsun)
Buradaki amacın bilgi paylaşımı olduğunu düşünüyorum. Eğer sizin düşündüğünüz gibi olsaydı adminlerimizin hiçbiri bilgi amaçlı konu açmazlardı.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Ustam Neden bukadar gerildiniz ben anlamadım. Ben bizden sonra konuyu okuyanlar faydalansınlar diye sonucu yazdım. Nerede hata ettim anlamadım. Sizi biraz sakinliğe davet ediyorum.
(Bilen arkadaşın vardı da, insanları neden burada meşgul ediyorsun)
Buradaki amacın bilgi paylaşımı olduğunu düşünüyorum. Eğer sizin düşündüğünüz gibi olsaydı adminlerimizin hiçbiri bilgi amaçlı konu açmazlardı.

Yok arkadaşım gerilim yok. Üzüldüğümüz nokta, yardım bekleyen kişi şu konuda yardım istiyorum diyor, biz de uğraşıyoruz didiniyoruz, bulup yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ama nafile, bizi ortaya döken üye gitmiş, ses seda yok. Yani nereden medet bulursa oraya gidiyor, bizim uğraşılarımızda boşa gidiyor. Kötü mü oluyor, asla. En azından biraz daha fazla bilgiye sahip oluyoruz, onları da tezgaha koyuyoruz ki başkaları da faydalansın. Sizin mesajınızda, "ben yardım istedim, yardım etmediniz, bende sizden daha iyi bu konulara vakıf birine götürdüm" manasını çıkardım. Sonuç, sizin işinizin olması ve bu tecrübeden de başkalarının da faydalanmasıydı. Ama siz dışardan hallettiğiniz içinde konunun devamı gelmedi ve cevaplar askıda kaldı. Neyse sorun değil. İşiniz çözülmüş, önemli olan o.

• Beğen
Tepkiler: sontecrube

esat63

Üye
Kayıtlı üye
30 Ocak 2018
44
0
6
38
Ustam U2 nin Flasının linkini atarmısnız kaçtane indirdiysem olmadı.

adam sara

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Eki 2017
12
1
3
36
resım atarsanız aldıgınız hatayı görmüş oluruz ve sorun çözülmüş olur

esat63

Üye
Kayıtlı üye
30 Ocak 2018
44
0
6
38
eyw ustam Bide G935f U3 U2 ye çevirebilrmiyim 8.0 sonra 7.0 düşürcem flash varmı ?