Samsung Galaxy S8 SM-G950F U8 FRP OFF OEM OFF RMM Prenormal DRK Nasıl Düzelir?

Yazdır

user1111

Üye
Kayıtlı üye
8 Mar 2017
36
4
8
54
G950F u8 frp off oem off rmm prenormal...Sorun; DRK nasil düzelir. U8 Combi yok piyasada. Zaten olsaydı bu konu açılmazdı.
Bir çözümü varmidir....(Not: cihaz durumu bootloop)

fahikemre73

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Ocak 2020
3
0
1
38
Bendede aynı durum var oem of frp of prenormalden cikmiyor.u8 var mı bir çözüm

user1111

Üye
Kayıtlı üye
8 Mar 2017
36
4
8
54
bende de hala olmadı maalesef.. yukarıdaki dosya başlangıçta açılıp kapanmayı kaldırdı fakat diğer aşamada samsung logosun da kalıyor ve hiç bir şekilde recovery e geçmiyor. rmm prenormal olduğundan hiç bir işlem yapılamıyor maalesef..

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
bende de hala olmadı maalesef.. yukarıdaki dosya başlangıçta açılıp kapanmayı kaldırdı fakat diğer aşamada samsung logosun da kalıyor ve hiç bir şekilde recovery e geçmiyor. rmm prenormal olduğundan hiç bir işlem yapılamıyor maalesef..
Cihazınızın RMM State Prenormal kaldırıp yazılım yüklemeniz gerekiyor.

fahikemre73

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Ocak 2020
3
0
1
38
sorun şu bazı samsung cihazlarda oem açık olduğu halde kg state prenormal olduğu için hiç bişey yuklenmiyor.Bu prenormal kaldıracak bi babayiğit yazılımcı ben daha görmedim.
iphone x i bire crackladilar ama bu durumdaki samsung cihazı prenormalden kaldıracak kimse daha çıkmadı sanırım.
Bi çözüm öneriniz varsa lutfen yardim edin.

user1111

Üye
Kayıtlı üye
8 Mar 2017
36
4
8
54
değerli admin arkadaşım zaten sorun rmm nin prenormal den çıkarılamaması.. cihazda açılmıyor. zaten prenormalden çıksaydı status checking falan olsaydı bu konu açılmazdı..twrp yüklenmiyor security den dolayı doğal olarak.

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
değerli admin arkadaşım zaten sorun rmm nin prenormal den çıkarılamaması.. cihazda açılmıyor. zaten prenormalden çıksaydı status checking falan olsaydı bu konu açılmazdı..twrp yüklenmiyor security den dolayı doğal olarak.
Şuan cihazınız "U8" Olduğu için RMM State Prenormal kaldırmak için, şuan hiç bir program desteklemiyor.