Çözüldü Samsung Galaxy S9 SM-G960F U6 IMEI Repair Z3X Box

omerdag476712

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Eyl 2017
8
11
3
34
BU HATAYI ALIYORUM YARDIM EDERMİSİNİZ.
Waiting ADB device... OK
Reading phone info...
Model: SM-G960F
Android version: 9
PDA version: G960FXXU6CSG8
CSC version: G960FODX6CSG6
Phone version: G960FXXU6CSG4
Product code: SM-G960FZBDDTM
CSC country code: Germany
CSC sales code: DTM
Phone SN: R58K32600BW
IMEI:
HW version: MP 0.900
RF cal date: 20180309
Chip name: EXYNOS9810
Modem board: SHANNON360
Security patch: 2019-07-01
Boot Warranty bit: 0
SIM State: ABSENT,ABSENT
Initialization zTool... OK
Running zTool, please wait... OK
Reading data from phone... OK
Searching server... error
Wrong login/password!
Done with Samsung Tool PRO v.37.0

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
BU HATAYI ALIYORUM YARDIM EDERMİSİNİZ.
Waiting ADB device... OK
Reading phone info...
Model: SM-G960F
Android version: 9
PDA version: G960FXXU6CSG8
CSC version: G960FODX6CSG6
Phone version: G960FXXU6CSG4
Product code: SM-G960FZBDDTM
CSC country code: Germany
CSC sales code: DTM
Phone SN: R58K32600BW
IMEI:
HW version: MP 0.900
RF cal date: 20180309
Chip name: EXYNOS9810
Modem board: SHANNON360
Security patch: 2019-07-01
Boot Warranty bit: 0
SIM State: ABSENT,ABSENT
Initialization zTool... OK
Running zTool, please wait... OK
Reading data from phone... OK
Searching server... error
Wrong login/password!
Done with Samsung Tool PRO v.37.0
Z3X Box Kredi aldınız mı?
Kredi alıp giriş yapmaınız gerekiyor.

• Beğen
Tepkiler: dogan023

jeff2121

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Eyl 2019
6
1
3
26
Arkadaşlar merhaba g960f/ds cihazı sahibiyim geçen sene ağustos ayında kuveytten bi müşterimiz aracılığıyla aldım. Cihazı gereken süre içerisinde pasaport kaydı yaptıramadım. Sonrasında pasaport kayıt için getirilen şartlar ve ücretlerden dolayı haziran ayında bir telefoncuda klon imei işlemi yaptırdım. O imei numarası 1 ay dayandı geçtiğimiz cumartesi günü farklı bir cihazın (cihaz kendimin) imei numarasını klonladık. Cihaz sorunsuz şekilde çalışıyordu fakat şarj süresi gerçekten berbattı bende bunun için cihazın twrp üzerinden sistem yedeğini alarak kernel aramaya koyuldum fakat bu akşam ElementalX kernel kurarken cihaz softbrick oldu. Twrp üzerinden aldığım sistem yedeği silindi. Telefoncumun bana vermiş olduğu repair yazılımı cihazın üzerine kurdum. İmei numaram gözüküyor fakat şebeke konusunda sıkıntım var muhtemelen imei certificate işlemi yapılması gerekiyor elimde box veya dongle yok. Bu cihazın box veya dongle olmadan şebeke sıkıntısını çözebilir miyim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
Arkadaşlar merhaba g960f/ds cihazı sahibiyim geçen sene ağustos ayında kuveytten bi müşterimiz aracılığıyla aldım. Cihazı gereken süre içerisinde pasaport kaydı yaptıramadım. Sonrasında pasaport kayıt için getirilen şartlar ve ücretlerden dolayı haziran ayında bir telefoncuda klon imei işlemi yaptırdım. O imei numarası 1 ay dayandı geçtiğimiz cumartesi günü farklı bir cihazın (cihaz kendimin) imei numarasını klonladık. Cihaz sorunsuz şekilde çalışıyordu fakat şarj süresi gerçekten berbattı bende bunun için cihazın twrp üzerinden sistem yedeğini alarak kernel aramaya koyuldum fakat bu akşam ElementalX kernel kurarken cihaz softbrick oldu. Twrp üzerinden aldığım sistem yedeği silindi. Telefoncumun bana vermiş olduğu repair yazılımı cihazın üzerine kurdum. İmei numaram gözüküyor fakat şebeke konusunda sıkıntım var muhtemelen imei certificate işlemi yapılması gerekiyor elimde box veya dongle yok. Bu cihazın box veya dongle olmadan şebeke sıkıntısını çözebilir miyim. Yardımcı olursanız sevinirim.
Öncelikle Geçmiş olsun.
Cihazınız Repair yazılımı yüklemişsiniz. Yurtdışından gelen cihazlar IMEI Repair ve Root yaptıktan sonra Sıfırlama veya yazılım yükleme işleminden Sonra cihaz Şebeke dosyasını siliyor, Tekrar cihazınızı kullanmak için cihazınıza Patch Certificate işlemi yapılması lazım.
Bu işlemi yapabilmeniz için elinizde teknik servislerin kullandığı. Ücretli olan Z3X Box Vs Chmera Tool, Octoplus Box, Dongle, olması lazım.
İyi forumlar.

Yasal Uyarı: Ülkemizde mobil cihazların IMEI numarasını değiştirmek yasal değildir. Lütfen orjinal imei kullanınız.

pamay

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Eyl 2019
1
0
1
29
s.a s9 plus imei repair için size nasıl ulaşabilirim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

invasionweb

Üye
Kayıtlı üye
5 Eki 2017
51
17
8
35
Bari modem dosyasını verseydin. Bir yere upload et de insanlar faydalansın bana da lazım

Srhtflz

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Eki 2019
2
0
1
34
Merhaba, s9 sm g960w(kanada) cihazim var , imei repair islemi yapmak istiyorum , combination yuklesem yapabilir miyim, cihaz elimde kalir mi ,? Siz nasil yardimci olabilirsiniz?

Andres

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Eki 2019
5
0
1
33
hola tengo un g960u1 necesito un nuevo "imei" puedes ayudarme

Andres

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Eki 2019
5
0
1
33
merhaba ben bir g960u1 var Yeni bir "imei" ye ihtiyacım var bana yardım edebilir misin

RAZOR109

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Eki 2019
4
0
1
24
G960F Rom attıktan sonra ağda kayıtlı değil diyor. Son rom sürümü yüklenmiş cihaz tekrardan eski rom dosyasını bulsak imei cerficate yapmak zorunda kalır mıyız?