Yardım Samsung Galaxy Telefonların Cert Olayı

Murat Ardan

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Haz 2018
6
0
1
41
bence kullanmış olduğunuz boxların içinde mevcut aradığınız cert düzenlemesi.çogu modele imei yazdıktan sonra patch cert yapılıyor yani yeni imei için cert düzenliyor bu boxlar.Programlama işinden anlayan biri bence bu cert düzenleme işini boxın exesinden yada programından çözer.belkide elinde box olanlarda yapabilir tabi benim fikrim.ama çözen olursa inşallah paylaşır

Çok zekisin biliyormusun devlete vergini öde bence. Millet kaçakçılık peşinde. :) Biz senin anlattığını çokdan yaptık zaten. Aslada vermeyeceğiz. Darkmed

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Dostum konuyu kapat ceza alırsın. Bu kaçakçılara yardım etmeyin.

Kanunlar gereği, herkes yazdığı iletiden sorumludur.
Yüce devletimiz ilgili kayıtları talep ederse, biz de kendilerine seve seve yardımcı oluruz.
Yapmadığımız şey değil.
Yine yaparız.
Benim açımdan endişeye mahal yoktur.

Murat Ardan

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Haz 2018
6
0
1
41
Kanunlar gereği, herkes yazdığı iletiden sorumludur.
Yüce devletimiz ilgili kayıtları talep ederse, biz de kendilerine seve seve yardımcı oluruz.
Yapmadığımız şey değil.
Yine yaparız.
Benim açımdan endişeye mahal yoktur.

Anladım yardım etmeyin çünkü burada cert kosunusunu araştıranların hepsi kaçakçı telefoncular. Son kullanıcı değiller. Son kullanıcı zaten konuyu pasaportu ile ve türkiye gov tr üzerinden çözüyor. Biz bu şahısları zaten biliyoruz.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Anladım yardım etmeyin çünkü burada cert kosunusunu araştıranların hepsi kaçakçı telefoncular. Son kullanıcı değiller. Son kullanıcı zaten konuyu pasaportu ve türkiye gov tr üzerinden çözüyor. Biz bu şahısları zaten biliyoruz.

Gördüğünüz gibi yardım etmiyorum zaten.
Ben korsanın ve illegal işlerin her türlüsüne karşıyım.
Bu işleri yapıp da IMEI değişim yapmanın yasal olmadığını da bilmeyen kimse yoktur.
Ayrıca herkes yazdıklarından sorumlu olduğunu da biliyor.

Konu tartışılmış.
Lakin buradan edinilen bilgiler yasa dışı olarak kullanılmış mıdır, onu ben bilemem.
Durum yargıya intikal ederse, yargı en doğru kararı verecektir.
Suç işleyen varsa, gerisi onlarla yargı arasındadır.

Son düzenleme:

Murat Ardan

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Haz 2018
6
0
1
41
Gördüğünüz gibi yardım etmiyorum zaten.
Ben korsanın ve illegal işlerin her türlüsüne karşıyım.
Bu işleri yapıp da IMEI değişim yapmanın yasal olmadığını da bilmeyen kimse yok.
Ayrıca herkes yazdıklarından sorumlu olduğunu da biliyor.

Konu tartışılmış.
Lakin buradan edinilen bilgiler yasa dışı olarak kullanılmış mıdır, onu ben bilemem.
Durum yargıya intikal ederse, yargı en doğru kararı verecektir.

Anladım ben size yol göstermek istedim. Bu konuyu araştıranların çoğu kaçakçı. Ve bu yüzden çözüm arıyorlar. Biz iyi niyet le yaptık ama karşılaştığımız insanların çoğu suçlu ve telefoncu. insanların telefonlarını çalıp veya çalıntı telefonlara çözüm arayan insanlar. Veya Kaçak olarak yurt içine soktukları telefonlar. O yüzden yardım etmiyoruz.

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
Anladım ben size yol göstermek istedim. Bu konuyu araştıranların çoğu kaçakçı. Ve bu yüzden çözüm arıyorlar. Biz iyi niyet le yaptık ama karşılaştığımız insanların çoğu suçlu ve telefoncu. insanların telefonlarını çalıp veya çalıntı telefonlara çözüm arayan insanlar. Veya Kaçak olarak yurt içine soktukları telefonlar. O yüzden yardım etmiyoruz.
Dostum yanlış anlamazsan sen foruma yeni üye olmuşsun ve bütün msjların bu başlık altında. Neyi araştırırken bu başlığı buldun acaba ?

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
bence kullanmış olduğunuz boxların içinde mevcut aradığınız cert düzenlemesi.çogu modele imei yazdıktan sonra patch cert yapılıyor yani yeni imei için cert düzenliyor bu boxlar.Programlama işinden anlayan biri bence bu cert düzenleme işini boxın exesinden yada programından çözer.belkide elinde box olanlarda yapabilir tabi benim fikrim.ama çözen olursa inşallah paylaşır
Kullanılan boxlarda certlerle alakalı hiç bir şey yok sadece boxın vazifesi boxı kullanan uygulamanın cihaza yazılı verme alma işlemi. cert patch olayı ise standart yani hercihaza kafasına göre cert oluşturmuyor cihazların kendi id lerine göre oluşturduğu dosyları patch halinde yüklüyor.

• Beğen
Tepkiler: cankose756

RecSpeed

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Ocak 2017
9
9
3
28
Murat Ardan , yasal yollarlamı milleti dolandırıyorsunuz ? Telefoncuları kötülüyorsunuz da acaba sizin mesleğiniz nedir ? Kanalınızda numara değiştirme ile alakalı gerçeği yansıtmayan video lar mevcut. Siz sitenizde s7 edge ye repair'i 950 tl yazmışsınız ? Galiba amatör bir dolandırıcısınız.

aerdogan85

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Mar 2018
16
11
3
38
Böylesini de ilk defa görüyorum. Hakaret etmek istemiyorum fakat. Gerizekalı arkadaş bari forum a kaydolurken adını farklı yazaydın. adamın youtube daki videolarının hepsi illegal imei değiştirme üzerine. gelmiş burda afra tafra artistlik peşinde....

cankose756

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Şub 2018
10
1
3
34
patch cert yaptığın zaman yazılan imei için cert dosyası düzenlemez modemin certi check etmesini engeller patchlenmiş modem atar yani certi bypass eder.

• Beğen
Tepkiler: cemorhun