SD Karttaki VCF Dosyam Silindi

• Konbuyu başlatan Xwueenn
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 10
  • Görüntüleme 3K
 Yazdır

Xwueenn

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Mar 2018
4
0
1
24
Note 4 cihazıma rom atmak için sd carda rehberimi yedeklemiştim rom attıktan sonra yanlışlıkla sd carddan contacts.vcf dosyasını sildim nasıl geri getirebilirim ?

Xwueenn

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Mar 2018
4
0
1
24
Teşekkür ederim ama bu tür bi kaç program denedim değişik türden dosyalar getirdi resim video vs işleri görüyor fakat vcf getiren bi program bulamadım henüz.:neutral::disrelieved:

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
7-Data Recovery Suite

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

7-Data Recovery Suite Türkçe programı bilgisayarınızı sabit diskinden veya harici diskinizden silinen dosyaları geri getirmek için kullanabileceğiniz başarılı bir dosya kurtarma yazılımıdır. Silinen dosyaları geri getirmek için bir program arıyorsanız 7-Data Recovery Suite denemeniz gereken programların başında geliyor.

Programın basit ve kullanışlı arayüzü üzerinde seçebileceğiniz çeşitli çalışma modları bulunmaktadır. Özellikle silinen verileri geri dönüştürme veya tam geri dönüştürme seçeneklerinin ihtiyacınızı karşılayacağına eminim. Yazılım içerisinde ayrıca bölüm kurtarma modülü ve dijital medya dosyaları için de dosya kurtarma seçenekleri bulunmaktadır.

Genel Özellikleri:

# Yanlışlıkla silinen veya silinen dosyaları kurtarma.

# Yerel ve Harici sürücü komple kurtarma.

# Kayıp ve Silinen bölümleri kurtarma

# Fotoğraf, Resim, Video ve Ses dosyalarını kurtarma.

# Windows Mobile Phone,SD Card, MicroSD, SDHC, CF (Compact Flash) Card, xD Picture Card desteği vardır.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Xwueenn

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Mar 2018
4
0
1
24
Herkese Çok Teşekkürler Fakat Hangi Programı Denediysem Her Türde Dosyayı vs. Buldu Ama .vcf Bulmuyo Sanırım Olmayacak.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Arkadaş dosyayı silmemiş de karta format atmışta olabilir. O zaman Unformat özellikli bir yazılım bulmak gerekebilir.

Lord Raiden

Always...
Kayıtlı üye
11 Mar 2018
186
28
28
Herkese Çok Teşekkürler Fakat Hangi Programı Denediysem Her Türde Dosyayı vs. Buldu Ama .vcf Bulmuyo Sanırım Olmayacak.
Merhabalar benim de böyle bi durumum olmuştu. RECUVA programı ile kurtardım. ücretsiz versiyonu da iş görüyor program CCLEANER geliştiricileri tarafından yazılımış her türlü dosyayı bulabiliyor. ve türkçe dil desteği de mevcut. tek yapmanız gereken taranacak yeri taranacak dosya türünü (burada all files yani hepsini)seçiyoruz. ve de ilk olarak deep scan kapalı iken deneyn

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Bu programı biliyordum ama ismi bir türlü aklıma gelmemişti.

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
ReUndelete isimli bir program var. Bu programlar bir çok kaybolan veriyi geri getirdim. Hafıza kartı, flash bellek ve hdd üzerinde bir çok kez kullandım. İlk önce ücretsiz olanını daha sonra profesyonel bir şekilde çalışmak için de ücretli olanını. Ben bu programa refans olurum.