Smart Switch ile Replika Samsung J2 Günceleme

• Konbuyu başlatan xcoll
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 7
  • Görüntüleme 1K
 Yazdır

xcoll

Üye
Kayıtlı üye
26 Şub 2017
69
1
6
43
merhaba herkese kolay gelsinnn.

smart switch ile samsung j2 günceleme yapmak istıyorum telefonum orjinal değil telefon arkadasında yazan model ve seri numarsı ıle smart swicth gırınce eslesme yapılmadı dıyor telefondan ayarlaraı gırıp ordan serı buldum farklı bır seri ordanda eşleşme yapılamadı dıyor orda yazan model numarsınıda yazdım eşleştiremedım bır turlu butelefona daha once formatlanıp yeenıden kurulmuştu bi program buldum orda model adında smsj2lte gibi bişey yazıyor acaba mevcutta en doğru model ve seri numarasını nasıl bulabılırım

Son düzenleme:

xcoll

Üye
Kayıtlı üye
26 Şub 2017
69
1
6
43
Benim samsung j2 telefonum var..
Smart Switch. Diye bir program var onunla smsung telefonun yedegini guncelemesini felan yapiyorsun..

Ama bunun icin seri no ve model numarasi sart..
Ancak benim samsung j2 telefon replika oldjgundan bunlari telefonun uzerinde yazanlar uymuyor bunun baska yolu varmi

Cep Hastanesi

Üye
Kayıtlı üye
26 May 2018
88
40
18
Benim samsung j2 telefonum var..
Smart Switch. Diye bir program var onunla smsung telefonun yedegini guncelemesini felan yapiyorsun..

Ama bunun icin seri no ve model numarasi sart..
Ancak benim samsung j2 telefon replika oldjgundan bunlari telefonun uzerinde yazanlar uymuyor bunun baska yolu varmi
replika dediğin çin malı değil deme spot orjinal cihazlardan. download moda giriyorsa cihazın paylaş yardımcı olayım

• Beğen
Tepkiler: xcoll

xcoll

Üye
Kayıtlı üye
26 Şub 2017
69
1
6
43
Dowlad mode girebiliyoum ancak cihazin arkasinda yazan model veri seri no ve icinde ayarlar kisminda cihaz hakkinda yazan yerde verilen model ve seri numaralarini 2sinide denedim smart tan gunceleme yapmak icin uygunsuz diye uyari cikir...

Not. Ben guncelemeyi tlf gprs hatali gorunhyor o yuzden yapmak istiyorum haritayi acinca ya degisik yerde gosteriyor yada az bi hareket ettikten sonra gprs aranjyor deyip donuyor..

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Şimdi, bu cihaz replika yani orijinal Samsung değil.
Bu nedenle Samsung yazılım yükleme cihazları ile bu cihaza yazılım yüklemesi yapamazsınız.
Bu cihaza, başka bir araçla da Samsung cihazlarının yazılımını yükleyemezsiniz.
Cihazınız görüntüsü Samsung.
Onun dışında Samsung'la hiç bir ilişkisi yok.

Bu cihaza yazılım temin işini, en sağlıklı şekilde, cihazın Ayarlar/Hakkında bölümündeki bilgilerle veya ana kart üzerindeki değerlerle yapabilirsiniz.

• Beğen

Machine

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
31 May 2018
851
341
63
Türkiye
Dowlad mode girebiliyoum ancak cihazin arkasinda yazan model veri seri no ve icinde ayarlar kisminda cihaz hakkinda yazan yerde verilen model ve seri numaralarini 2sinide denedim smart tan gunceleme yapmak icin uygunsuz diye uyari cikir...

Not. Ben guncelemeyi tlf gprs hatali gorunhyor o yuzden yapmak istiyorum haritayi acinca ya degisik yerde gosteriyor yada az bi hareket ettikten sonra gprs aranjyor deyip donuyor..

Replika ( mtk ) değil ise yüklenir.
Arkada bulunan cihaz bilgilerini içeren etiketin, doğru bilgi verip vermediği belli olmaz.
Download mode girebiliyorsanız odin ile yazılım yükleyebilirsin.

• Beğen

xcoll

Üye
Kayıtlı üye
26 Şub 2017
69
1
6
43
peki tsk ederim. Ama ben bunu haritada 5-10 dk acik tutugumda gprs araniyor uyari veriyor o yuzden yapacaktim gprs araniyor sorununu cozebilirmiyim peki

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
peki tsk ederim. Ama ben bunu haritada 5-10 dk acik tutugumda gprs araniyor uyari veriyor o yuzden yapacaktim gprs araniyor sorununu cozebilirmiyim peki

Cihaz replika ise, cihazdan çok fazla bir şey beklememek lazım.
Eskiden benimde elime böyle cihazlar geçerdi.
Bazı uygulamalarla bazı ayarlar yapılırdı.
Şu an o yöntemler hala geçerli mi bilmiyorum.
Lakin yaptığımız işlemler, asla kalıcı çözümler sağlamazdı.

• Beğen