Sony God of War’a Büyük Zam Yaptı

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Sony God of War’a Büyük Zam Yaptı

Birçok eleştirmenden tam not alarak herkesi heyecanlandıran God of War’dan oyuncuları üzecek bir haber geldi. Sony PlayStation mağazası God of War'ın fiyatını büyük oranda yükseltti.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

God of War çıkışıyla büyük sükse yarattı. Her detayı ince ince işlenen oyun, 21 Nisan Cuma günü satışa çıkmıştı. 209 lira fiyat etiketine sahip olan God of War’a, oyun çıkar çıkmaz birçok oyuncu sahip oldu. Bazı oyuncular ise oyuna sahip olabilmek için biraz beklemeyi, oyunun oynanış videolarına göre karar vermeyi tercih etti. Ancak bu bekleyiş oyunculara pahalıya patladı. Sony God of War'ın fiyatını yükseltti.

GOD OF WAR NE KADAR?

PlayStation Store'da 209 TL’lik bir fiyata sahip olan oyunun dijital deluxe sürümü, Sony'nin ani zam kararıyla 90 TL artarak 299 TL oldu. Bu zam kararının arkasında ise türlü türlü iddialar var.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İŞTE GOD OF WAR’A GELEN ZAMMIN NEDENLERİ

Bir iddiaya göre zammın sebebi Sony'nin dünya çapındaki oyun fiyatlarını dengeleme politikası. Diğer bir iddiaya göre ise zammın sebebi ülkemiz döviz kurunda yaşanan yükselmeler. Söz konusu fiyat artışının her iki nedenden ötürü de yükselmiş olması muhtemel. Umarız bu fiyatlandırma politikası Steam ve Humble Bundle gibi online oyun satın alma platformlarına yansımaz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
900 liraya god of war witcher ve fifa 2018 orjinal oyunlu kapalı kutu ps4 aldım geçenlerde. :D:D Ama gel gelelim oynamıyorum. 900 liraya aldığım ps4 için 2000 liraya tv almam gerektiğini anladım evde kavga çıkınca. Kimse 44 ekranda dizi seyretmek istemiyor , illa ki 110 inch olacak. 44 ekranda da ps4 oynanmaz ki kardeşim. Başımıza iş aldık yani.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
900 liraya god of war witcher ve fifa 2018 orjinal oyunlu kapalı kutu ps4 aldım geçenlerde. :D:D Ama gel gelelim oynamıyorum. 900 liraya aldığım ps4 için 2000 liraya tv almam gerektiğini anladım evde kavga çıkınca. Kimse 44 ekranda dizi seyretmek istemiyor , illa ki 110 inch olacak. 44 ekranda da ps4 oynanmaz ki kardeşim. Başımıza iş aldık yani.

Ben olayı farklı bir şekilde çözdüm.
Projeksiyon aldım efendim.
En büyük TV'nin bile 2-3 katı büyüklüğünde bir görüntü, muazzam bir ses sistemi.
Kim ne yaparsa yapsın.
:zuhaha: