Stock Rom Spec Freenote PA200 Rom

djgkhn

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Şub 2019
5
0
1
36
Hocam kusurabakmayın rom bi türlü yükleyemedim daha önceleri hafıza kartına indirmiş olduğum dosyaları atıyordum kapalı iken cihaza takıp,açma tuşuna bastıktan sonra kurulum otomatik başlıyordu şuanaynı işlemi tekrarlıyorum ve malesef olmuyor. yanlış bişeymi yapıyorum acaba.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Hocam kusurabakmayın rom bi türlü yükleyemedim daha önceleri hafıza kartına indirmiş olduğum dosyaları atıyordum kapalı iken cihaza takıp,açma tuşuna bastıktan sonra kurulum otomatik başlıyordu şuanaynı işlemi tekrarlıyorum ve malesef olmuyor. yanlış bişeymi yapıyorum acaba.

İndirdiğiniz yazılımın içeriği hakkında bilgi verebilir misiniz?
Farklı marka ve modelli ve daha küçük boyutlu bir hafıza kartı kullanmanız faydalı olacaktır.

djgkhn

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Şub 2019
5
0
1
36
İndirdiğiniz yazılımın içeriği hakkında bilgi verebilir misiniz?
Farklı marka ve modelli ve daha küçük boyutlu bir hafıza kartı kullanmanız faydalı olacaktır.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Hocam indirdiğim dosyanın içeriğini attım ürünüde attım şuan buna nasıl kurulum yapacağım.
tam emin değilim ama içeri hafıza kartına atınca kart okuyucuya takıp cihazı açtınmı otomatik başlıyordu diye hatırlıyorum kurulum şuan ise yapamadım malasef cihaz ın sorunu açılış andorid logosunda kalıyor o yüzden yeniden rom yükemek istiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Hocam indirdiğim dosyanın içeriğini attım ürünüde attım şuan buna nasıl kurulum yapacağım.
tam emin değilim ama içeri hafıza kartına atınca kart okuyucuya takıp cihazı açtınmı otomatik başlıyordu diye hatırlıyorum kurulum şuan ise yapamadım malasef cihaz ın sorunu açılış andorid logosunda kalıyor o yüzden yeniden rom yükemek istiyorum.

Evet, doğru, indirdiğiniz yazılımı hafıza kartının içerisine çıkartıp,
Hafıza kartını cihazınıza bağladıktan sonra cihazınızı yeniden başlattığınız da yazılım yükleme işleminin başlaması lazım.
Yazılım dosyalarının herhangi bir klasörde olmaması gerekli.
Hafıza kartına çift tıkladığınız zaman bütün dosyalar liste halinde karşınıza çıkmalı.
Siz kopyalama işlemini doğru bir şekilde yapıyorsunuz değil mi?