Stock Romda Telefon Çok Kasıyor!

Yazdır

Afy10lu

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Ağu 2018
4
0
1
27
Selamun Aleyküm Arkadaşlar çok enteresan bi şekilde başlıkta da belirttiğim gibi telefon stock romda acayip kasıyo bundan önce miui rom yüklemiştim onda hiç bi sıkınkıtı yoktu yağ gibi akıyodu şebeke sorunu yüzünden stock roma dönmek istedim yükledim ama orjinal stok romda nasıl oluyorda kasıyor anlam veremedim tekrar yükledim stok rom yine aynı kasıyo acayip bir şekilde miui rom yükledim kasma gecti ama şebeke sorunu yaşıyorum yadımcı olun lütfen telefon nasıl olurda orjinal romda kasar anlam veremiyorum...

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Selamun Aleyküm Arkadaşlar çok enteresan bi şekilde başlıkta da belirttiğim gibi telefon stock romda acayip kasıyo bundan önce miui rom yüklemiştim onda hiç bi sıkınkıtı yoktu yağ gibi akıyodu şebeke sorunu yüzünden stock roma dönmek istedim yükledim ama orjinal stok romda nasıl oluyorda kasıyor anlam veremedim tekrar yükledim stok rom yine aynı kasıyo acayip bir şekilde miui rom yükledim kasma gecti ama şebeke sorunu yaşıyorum yadımcı olun lütfen telefon nasıl olurda orjinal romda kasar anlam veremiyorum...

Yazılım yüklemesi yaptıktan sonra cihazınıza Root yetkisi veriniz.
Daha sonra gereksiz uygulamaları kaldırınız.
Google uygulamalarından ise yalnızca olmazsa olmazları bırakınız.
Bu işlemlerden sonra cihazınız bir nebze de olsa kullanılabilir olacaktır.

Afy10lu

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Ağu 2018
4
0
1
27
Yazılım yüklemesi yaptıktan sonra cihazınıza Root yetkisi veriniz.
Daha sonra gereksiz uygulamaları kaldırınız.
Google uygulamalarından ise yalnızca olmazsa olmazları bırakınız.
Bu işlemlerden sonra cihazınız bir nebze de olsa kullanılabilir olacaktır.

Teşekkürler hocam denicem.