Stormax SMX-T1002W

Yazdır

malimali53

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Ocak 2017
5
0
1
29
Arkadaşlar hepinize merhaba. Öncelikle hayırlı olsun taşınmışsınız. Stormax SMX-T1002W tabletim var. Geçen ay kırıldı. Bende rafa kaldırdım. Bu sabah raflarımı temizlerken buldum. Dokunmatik öyle tozlanmış ki tık diye çıkıverdi. Bende internetten SMX-T1002W dokunmatik siparişi verdim. Ama benim tabletim beyaz ve siparişini verdiğim dokunmatik siyah. Sorum şudur : Acaba herhangi bir uyumluluk sorunu yaşarımıyım ? Görünüşü önemli değil.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Arkadaşlar hepinize merhaba. Öncelikle hayırlı olsun taşınmışsınız. Stormax SMX-T1002W tabletim var. Geçen ay kırıldı. Bende rafa kaldırdım. Bu sabah raflarımı temizlerken buldum. Dokunmatik öyle tozlanmış ki tık diye çıkıverdi. Bende internetten SMX-T1002W dokunmatik siparişi verdim. Ama benim tabletim beyaz ve siparişini verdiğim dokunmatik siyah. Sorum şudur : Acaba herhangi bir uyumluluk sorunu yaşarımıyım ? Görünüşü önemli değil.

Teşekkürler.
Sipariş ettiğiniz dokunma paneli farklı bir yapıya sahipse sorun yaşayabilirsiniz.
Bu cihazların dokunma paneli hakkında net bir bilgim olmadığı için kesin bir şey söyleyemiyorum.
Her dokunma panelinin üzerinde kendisine has bir kodlama vardır.
Bu kodlamaları karşılaştırmanız mümkün mü?
Şayet bu kodlamalar birbiri ile uyumlu ise sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.
Dokunma paneli elinize ulaştığı zaman jelatinleri kaldırmadan önce bir deneyiniz.
Olmazsa iade edersiniz veya değişim yaparsınız.

malimali53

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Ocak 2017
5
0
1
29
Teşekkürler.
Sipariş ettiğiniz dokunma paneli farklı bir yapıya sahipse sorun yaşayabilirsiniz.
Bu cihazların dokunma paneli hakkında net bir bilgim olmadığı için kesin bir şey söyleyemiyorum.
Her dokunma panelinin üzerinde kendisine has bir kodlama vardır.
Bu kodlamaları karşılaştırmanız mümkün mü?
Şayet bu kodlamalar birbiri ile uyumlu ise sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.
Dokunma paneli elinize ulaştığı zaman jelatinleri kaldırmadan önce bir deneyiniz.
Olmazsa iade edersiniz veya değişim yaparsınız.
Cevabınız için teşekkür ederim. Bugün sipariş elime ulaştı. Bende monte ettim. Tıkır tıkır çalışıyor. Herhangi bir sorun yok. Ayrıca kodlama falan hiç anlamam. Neyse iyi günler