Stock Rom Sunny SN7011 Rom

Meta başlık: Sunny SN7011 Rom

Meta açıklama: Sunny SN7011 Rom

Yazdır

User1234

Üye
Kayıtlı üye
9 Haz 2017
95
12
8
26
Bursa
Merhaba benim tabletimin modeli sn7011 sanrım cihazım brıck oldu bilgisayara bağladığımda bir süre sonra açılıyor ve sadece sunny markası gözüküyor tuşlardan format atmak istedim işe yaramadı :( recoverye giremiyorum son çare rom atmaktır diye düşündüm ve konunuza baktım kafam karıştı acaba donanımsal bi sorunum mu var diye düşünmekten de beynim yoruldu acaba bana yardımcı olabilir misiniz detaylı olarak rom atma konusunda teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: skopje34

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Merhaba benim tabletimin modeli sn7011 sanrım cihazım brıck oldu bilgisayara bağladığımda bir süre sonra açılıyor ve sadece sunny markası gözüküyor tuşlardan format atmak istedim işe yaramadı :( recoverye giremiyorum son çare rom atmaktır diye düşündüm ve konunuza baktım kafam karıştı acaba donanımsal bi sorunum mu var diye düşünmekten de beynim yoruldu acaba bana yardımcı olabilir misiniz detaylı olarak rom atma konusunda teşekkürler

Konunun başındaki yazılımı İndirin. İçinde gerekli açıklamalar mevcut.

• Beğen
Tepkiler: User1234

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
ALLAH SİZDEN BİNLERCE KEZ RAZI OLSUN İŞLERİNİZ HEP RAST GİTSİN İNŞALLAH NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZ İYİ Kİ SİZİN GİBİ İNSANLAR VAR SAĞOLUN VAROLUN

Allah hepimizden razı olsun. Sizde sağolun. Geri dönüş yapıp sonuç bildirdiğiniz için teşekkürler. Geçmiş olsun.

• Beğen

User1234

Üye
Kayıtlı üye
9 Haz 2017
95
12
8
26
Bursa
Kamera çalışmıyor mu?
Evet hocam tabletin anakartına bakarak orda yazan isimden de arama yaptım 86v-a33-v2.2 yazıyordu buldum araya araya gittim çinden bir siteden indirdim yazılı yok hocam gene camera çalışmıyor bir çözümü var mıdır acaba mODELİ ( sn7011s) arka kapağında yazıyor

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Evet hocam tabletin anakartına bakarak orda yazan isimden de arama yaptım 86v-a33-v2.2 yazıyordu buldum araya araya gittim çinden bir siteden indirdim yazılı yok hocam gene camera çalışmıyor bir çözümü var mıdır acaba mODELİ ( sn7011s) arka kapağında yazıyor
Cihazın ana kartının resimlerini atarsanız bizde bir bakalım. Farklı rom'lar denemek lazım.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Cihazın kamerasında da bir sorun olabilir.
Düşükde olsa, bu da bir ihtimal.
Kamera bağlantıları kontrol etmeniz faydalı olacaktır.
Siz bulunan yazılımı mı denemiştiniz?

User1234

Üye
Kayıtlı üye
9 Haz 2017
95
12
8
26
Bursa

bu daha buyuk sıtenıze buyuk resim gonderemiyorum dosya yuklemek ıcın cok buyuk dıyor

Ekli dosyalar

• 20170805_195735~1.jpg
    20170805_195735~1.jpg
    110.5 KB · Görüntüleme: 52

User1234

Üye
Kayıtlı üye
9 Haz 2017
95
12
8
26
Bursa
Cihazın kamerasında da bir sorun olabilir.
Düşükde olsa, bu da bir ihtimal.
Kamera bağlantıları kontrol etmeniz faydalı olacaktır.
Siz bulunan yazılımı mı denemiştiniz?

EVET hocam zaten o link direk baidu diye bir drive sitesine yönlendirdi beni aynı google drive gibi başka kamera da taktım yine kameraya ulaşılamıyor hatası aldım biraz sıcak hava temas etse acaba kamera girişi o kadar hassas bişey midir yanar mı diye düşünmeye başlamadan önce sorunun yazılımsal kaynaklı olup olmadığını teyit etmem gerekiyor

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
EVET hocam zaten o link direk baidu diye bir drive sitesine yönlendirdi beni aynı google drive gibi başka kamera da taktım yine kameraya ulaşılamıyor hatası aldım biraz sıcak hava temas etse acaba kamera girişi o kadar hassas bişey midir yanar mı diye düşünmeye başlamadan önce sorunun yazılımsal kaynaklı olup olmadığını teyit etmem gerekiyor

Cihazınızın ana kartı, bulunan konudaki cihazına ana kartı ile aynı gibi duruyor.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
doğru olabilir ama müşteriye kamerası çalışmayan tablet verdim geri getireceğini sanmıyorum olsun kulağıma küpe oldu en azından sağolun

Ne yazık ki bazen bahsettiğiniz gibi aksilikler olabiliyor.
Gelen cihazları, internetten edineceğiniz bilgi ve dosyalarla onaracağınızı umut ederek alırsanız,
Sonuçlarına da razı olmanız gerekir.
:sunglasses:

• Beğen

lewwo06

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Mar 2018
1
0
1
38