Tastech D-603C Rom

Yazdır

Egomen

Yeni üye
Yasaklı üye
16 Ağu 2017
6
4
3
33
Sorunun bir çözümü varsa ve siz bu yöntemi biliyor ve gerekli dosyalara da sahipseniz,
Sahip olduklarınızı buradan paylaşmanız daha sağlıklı olacaktır.
Aksi bir davranış forumumuzun amaçlarına terstir.
Emin olun bende dokümanları paylaşmayı çok isterim ama bende
Falan filan falan filan. Böyle bir sd kart varmışta bizmi bulamamışız. ? Tablet tamirini 50 liraya yapıyorsunuz, 120 liralık tabletlerden de mi aynı parayı istiyorsunuz. Biz burada 30 dediğimizde, adam içinden yüzümüze küfür ediyor, 50 desek dayak yeriz Allah muhafaza. Elinizdeki sd kartın bu marka tabletlerin hepsine nasıl cuk diye olduğunu bana izah edebilirmisiniz acaba. Model model yazılım değişir güzel ustacım. Maymuncuk gibi her modele uyan yazılım

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Üyemiz Odesa Uberoid benzeri bir yazılımdan bahsediyor olabilir.
Bahsettiğim yazılımda siz bir marka ve modeli seçiyorsunuz.
Standart dosyalardan sonra, cihazın yapılandırma dosyaları sizin seçiminize göre yükleniyor.
Daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Bildiğim kadarıyla, bahsettiğiniz yazılım, 4 ve aşağısı yazılımlar için. Ama benim bildiğim yeni yazılımlar için yok diye biliyorum. Amerikayı tekrar keşfe gerek yok. Öyle bir şey var ise arkadaş paylaşsın, bizlerde faydalanalım.

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Falan filan falan filan. Böyle bir sd kart varmışta bizmi bulamamışız. ? Tablet tamirini 50 liraya yapıyorsunuz, 120 liralık tabletlerden de mi aynı parayı istiyorsunuz. Biz burada 30 dediğimizde, adam içinden yüzümüze küfür ediyor, 50 desek dayak yeriz Allah muhafaza. Elinizdeki sd kartın bu marka tabletlerin hepsine nasıl cuk diye olduğunu bana izah edebilirmisiniz acaba. Model model yazılım değişir güzel ustacım. Maymuncuk gibi her modele uyan yazılım yoktur. Nokta.:sunglasses:

Aynı sd karttan bende de var sadece tastech marka tabletlerde calışıyor hemde tastech marka tüm modellerinde

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Aynı sd karttan bende de var sadece tastech marka tabletlerde calışıyor hemde tastech marka tüm modellerinde

Böyle bir ihtimal yok arkadaşım. Menüden ayarlamalar yapılıyorsa başka. Ama öyle joker sd kart olmaz. Nedeni şu, ekran, ram, flash boyutu, hız, çekirdek sayısı gibi etkenler yazılımları farklı kılar. Varsa öyle bir sd kart, yayınlayın, bizde araştıralım. Onda da var bende de var demeyle olmuyor. Birde siz biliyorsunuz da, bizim mi hiçbir şeyden haberimiz yok. Paylaşım yapın arkadaşlar, devamlı birşeyler almaya bakmayın.

Son düzenleme:

yusuf68

Üye
Kayıtlı üye
14 Ocak 2017
53
21
8
29
Böyle bir ihtimal yok arkadaşım. Menüden ayarlamalar yapılıyorsa başka. Ama öyle joker sd kart olmaz. Nedeni şu, ekran, ram, flash boyutu, hız, çekirdek sayısı gibi etkenler yazılımları farklı kılar. Varsa öyle bir sd kart, yayınlayın, bizde araştıralım. Onda da var bende de var demeyle olmuyor. Bie siz biliyorsunuz da, bizim mi hiçbir şeyden haberimiz yok. Paylaşım yapın arkadaşlar, devamlı birşeyler almaya bakmayın.
aynen öyle payşasalarda bizde her model için farklı yazılımlarla perişan olmasak

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
aynen öyle payşasalarda bizde her model için farklı yazılımlarla perişan olmasak
Öyle bir şey yok ki paylaşsınlar.

Firma 22 modelinin yazılımını paylaşmış. Böyle bir şey olsaydı zaten uğraşmamak adına kendileri de paylaşırdı. Her yazılım, modelin işlemcisine, hızına, ram ve flash boyutuna, ekran özelliklerine göre farklı derlenir. Öyle her modele uyan bir yazılım olamaz. Ama uberoid tarzı menülü bir derleyici hazırlanmışsa, onu da paylaşsınlar inceleyelim. Herkes faydalansın. Öyle foruma gelip alıyım çıkayım ama paylaşım yapmayım olmaz. Demek ki yok, paylaşılmıyor. Bunun başka açıklaması yok. Ben pek ihtimal vermiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Öyle bir şey yok ki paylaşsınlar.

Firma 22 modelinin yazılımını paylaşmış. Böyle bir şey olsaydı zaten uğraşmamak adına kendileri de paylaşırdı. Her yazılım, modelin işlemcisine, hızına, ram ve flash boyutuna, ekran özelliklerine göre farklı derlenir. Öyle her modele uyan bir yazılım olamaz. Ama uberoid tarzı menülü bir derleyici hazırlanmışsa, onu da paylaşsınlar inceleyelim. Herkes faydalansın. Öyle foruma gelip alıyım çıkayım ama paylaşım yapmayım olmaz. Demek ki yok, paylaşılmıyor. Bunun başka açıklaması yok. Ben pek ihtimal vermiyorum.

Lafta var.
:cenaze:

uzman571571

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Haz 2018
8
0
1
37
yaw hocam şimdi bu senin verdiğin rom hafıza kartına root ladığımda hafıza kartından başlamıyor.ama bu yazılımın 602 olanın sitesinden indirdiğimde onun başlıyor.Oda yazıları kaydırıyor.Bir yardım etseniz ne yapmamız lazım

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
yaw hocam şimdi bu senin verdiğin rom hafıza kartına root ladığımda hafıza kartından başlamıyor.ama bu yazılımın 602 olanın sitesinden indirdiğimde onun başlıyor.Oda yazıları kaydırıyor.Bir yardım etseniz ne yapmamız lazım

anladığım kadarıyla cihazınızın beş farklı versiyonu mevcut.
Ya cihazınızın versiyonunu bulmalısınız ya da diğer versiyonların yazılımlarını da denemelisiniz.