Stock Rom Tastech D-901 Rom

TheCraut

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Şub 2017
12
3
3
49
Selamun Aleykum! Hocam ben bu yazılımı indirdim. Şu şekilde indi D-901 2GB_MMC_SD.rar yani rarlı şekilde.Açınca da içinden şöyle bir dosya çıktı D-901 2GB_MMC_SD.imgc . Uzantısı imgc olduğı için PhoenixSuit_V1.10 prğramı yazılım dosyasını görmiyor. sondaki c harfini silince bir uyarı veriyor, o uyarıya ramen değiştir diyip değiştiriyorum ve yazılım dosyasının sonu img haliyle PhoenixSuit_V1.10 proğramı görüuyor fakat seçince hata veriyor. Anlayacağınız yazılımı yürkleyemedim tablete. Bu konu hakkında bilginiz var mı acaba? Yardım ve ve verceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkürler. İyi çalışmalar!!

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
imgc sonundaki c harfini silmeniz gerekiyor. O zaman görecektir.

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
Phoenix suiti yönetici olarak çalıştır ve img dosyasını kök dizine at örneğin direk c ye yada d ye.

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
Antivirus varsa kapat öyle dene birde phoneix suitin farklı versiyonu ile dene. Yönetici olarak çalıştır ve img dosyasını kök dizinde bulundur.

TheCraut

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Şub 2017
12
3
3
49
Halen bu tablet yazılımında sorun yaşayan arkadaşlar için bir yazılım buldum. Test ettiğim kadarı ile sadece arka kamera çalışmıyor! Yazılımı yüklemeye gelince ben PhoenixSuit_V1.08 ile yükledim.Küçük ama önemli bir uyarı PhoenixSuit_V1.08 romu tam yüklemeye geçince format seçeneği çıkınca hayırı seçiyoruz! Ben bir defa eveti seçtim yüklemedi.İkinci defa hayırı seçince yazılımı bitirdi!Linki aşağıda veriyorum.Herkese kolay gelsin!

Moderatör tarafında düzenlendi:

Emrah

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Ara 2016
19
3
3
37
Phoenix Suit İle Yazılımı Yükliyemeyenler PhoenixCard Programı ile Hafıza Kartının İçine Rom Dosyasını Atın Hafıza Kartını Tablete Takıp Power Tusuna Bastığınızda Otomatik Olarak Yükleme Başlayacaktır...

TheCraut

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Şub 2017
12
3
3
49
Phoenix Suit İle Yazılımı Yükliyemeyenler PhoenixCard Programı ile Hafıza Kartının İçine Rom Dosyasını Atın Hafıza Kartını Tablete Takıp Power Tusuna Bastığınızda Otomatik Olarak Yükleme Başlayacaktır...
Hocam bendeki tablete çok defa kendi yazılımını karta yükledim bir türlü yüklemeye geçmedi malesef!