Custom Rom TechnoPC Ultrapad UP918 Rom

Konu durumu: Merhaba Bu konu açılalı 180 günden fazla oldu.
Konu eski!
Güncel bir yanıt almak veya ilgili kullanıcılarla iletişim kurmak uzun zaman alabilir.

Paradox

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.yavuzcakar.com
Son düzenleme:
Merhaba,
Bendeki sürüm INET-D92C-RV01 ZENG - GC 2014-10-23
Hangisini kurmam gerekiyor ve hangi programla yüklüyorum bilgi verimisiniz. Teşekkürler.

Paradox

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.yavuzcakar.com
Merhaba,
Bendeki sürüm INET-D92C-RV01 ZENG - GC 2014-10-23
Hangisini kurmam gerekiyor ve hangi programla yüklüyorum bilgi verimisiniz. Teşekkürler.
İnanın konu hakkında hiç bir bilgim yok.
Zamanında, eski forumumuzda birisine lazım olmuştu.
Bende yazılımı o zaman indirip arşivlemiştim.
İkisini de denemek lazım.

merhaba romu ındırdım ama drıverı bulamadım andorıd cıkıor aygıt yonetıcısınde ayrıca phoneıx v.10 ındırdım hazır kurulu tablet acılıp ekran donuyor sadece drıverı nasıl tanıtcam bılgısı olan varmı lınk var mı hemen ındırebılcegımız

phoneixsuit programını setup olarak yuklediyseniz driverleri kendi yüklüyor zaten. büyük ihtimal yükleme moduna alamamıssınız tablet kapalı iken eksi veya artı tusuna basarak usb kablosunu tablete takın o şekilde deneyin

Paradox

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.yavuzcakar.com
merhaba romu ındırdım ama drıverı bulamadım andorıd cıkıor aygıt yonetıcısınde ayrıca phoneıx v.10 ındırdım hazır kurulu tablet acılıp ekran donuyor sadece drıverı nasıl tanıtcam bılgısı olan varmı lınk var mı hemen ındırebılcegımız
Bu bağlantıyı / linki görmek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
bulunan araçlardan ve açıklamalardan faydalanarak cihazınıza yazılım yüklemesi yapabilirsiniz.

zatamer

Yeni Üye
bunlerın ikiside olmuyor up918 e ıkısnıde denedim woxter diyeb bir yuazılım yukluyor yinede ugrasırım dıyen varsa kolay gelsin...bu arada yazılım yukleniyor ama dokunmatik duzgun çalısmıyor....