Root Telefonum Açılmıyor

Yazdır

Yikit5566

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Eki 2018
3
0
1
28
telefonun casper via a1 sp tool flash dan root atmaya calışırken brick oldu galiba videoda izledigim herşey tamı tamına oldu ama telefon bida acılmadı int araştırdığım da brick diyolar telefon acılmıyo ama pc ye usb ile bağladıgımda algılıyo yardım ederseniz

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
telefonun casper via a1 sp tool flash dan root atmaya calışırken brick oldu galiba videoda izledigim herşey tamı tamına oldu ama telefon bida acılmadı int araştırdığım da brick diyolar telefon acılmıyo ama pc ye usb ile bağladıgımda algılıyo yardım ederseniz

Öncelikle cihazınızın modelinden tam olarak emin olunuz.
Casper Via A1'in farklı versiyonları mevcut ve hepsinin yazılımı forumumuzda var.
Siz yüklediğiniz yazılımı nereden edindiniz?

Yikit5566

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Eki 2018
3
0
1
28
Öncelikle cihazınızın modelinden tam olarak emin olunuz.
Casper Via A1'in farklı versiyonları mevcut ve hepsinin yazılımı forumumuzda var.
Siz yüklediğiniz yazılımı nereden edindiniz?
başka bi yerden yaptıydım şimdi sizin sitenizdeki yazılımı yaptım acıldı twrp de attım ama güç tuşu+ses acma ya basınca twrp ekranı gelmedi resimdeki şeyler geliyo bendede

Ekli dosyalar

• 11.jpg
    11.jpg
    48.9 KB · Görüntüleme: 12

Machine

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
31 May 2018
851
341
63
Türkiye
başka bi yerden yaptıydım şimdi sizin sitenizdeki yazılımı yaptım acıldı twrp de attım ama güç tuşu+ses acma ya basınca twrp ekranı gelmedi resimdeki şeyler geliyo bendede

Resimde ki recovery ekranı stock recovery.
Twrp kurarken cihazın boot loader kilidini kaldırdın mı ?

bulunan konuya göz gezdirmek faydana olacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Siz cihazınıza normal bir şekilde yazılım yüklemesi yapınız ve açılmasını bekleyiniz.
Size TWRP gerekli değil.

Yikit5566

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Eki 2018
3
0
1
28
Siz cihazınıza normal bir şekilde yazılım yüklemesi yapınız ve açılmasını bekleyiniz.
Size TWRP gerekli değil.
ben şimdi yazılımı yükleyip usb yi cıkarıp bekliyimmi acılmasını hiç bi tuşa basmadan bide dowland only seçeneğine basıp sadece recovery tuşunu işaretliyip downlond mı diyim

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
ben şimdi yazılımı yükleyip usb yi cıkarıp bekliyimmi acılmasını hiç bi tuşa basmadan bide dowland only seçeneğine basıp sadece recovery tuşunu işaretliyip downlond mı diyim

Siz indirdiğiniz dosyaların arasında bulunan kurulum açıklamasına uyarak yazılım yüklemesi yapınız.
Daha sonra da cihazınızın açılmasını bekleyiniz.