Stock Rom Ttec MagicTab 7E v2 Stock Rom

Yazdır

tbltprgrm

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Tem 2017
7
2
3
46
Selamun aleyküm,
Kendi cihazım için herpa destek ten yazılım istedim gönderdiler.
Sizlerle de paylaşıyorum ihtiyacı olan varsa diye..
@Paradox hocam indirip arşivlersen sevinirim..

Cihaz Yazılımı

Usb Driver

Program

Görsellerden sonra ki işlem de Volume + Tuşuna basarak tableti usb kablo ile bilgisayara bağlayınız, Windows sürücüleri yüklemezse manuel olarak tanıtınız . Program Device yazan yerde cihazınızı gördükten sonra Start tuşuna basarak işleme başlayabilirsiniz.

NOT : İŞLEM SIRASINDA TABLETİ KAPATMAYINIZ , USB KABLO BAĞLANTISINI KOPARMAYINIZ. BİLGİSAYARINIZ DA HERHANGİ BİR İŞLEM YAPMAYINIZ. BUNLARDAN HERHANGİ BİRİ YAPILDIĞINDA TABLETİ TEKRAR KULLANAMAZSINIZ.

İyi günler dileriz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Düşünceniz için teşekkürler. Mutlaka birisinin işine yarayacaktır.

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
Selamun aleyküm,
Kendi cihazım için herpa destek ten yazılım istedim gönderdiler.
Sizlerle de paylaşıyorum ihtiyacı olan varsa diye..
@Paradox hocam indirip arşivlersen sevinirim..

Cihaz Yazılımı

Usb Driver

Program

Görsellerden sonra ki işlem de Volume + Tuşuna basarak tableti usb kablo ile bilgisayara bağlayınız, Windows sürücüleri yüklemezse manuel olarak tanıtınız . Program Device yazan yerde cihazınızı gördükten sonra Start tuşuna basarak işleme başlayabilirsiniz.

NOT : İŞLEM SIRASINDA TABLETİ KAPATMAYINIZ , USB KABLO BAĞLANTISINI KOPARMAYINIZ. BİLGİSAYARINIZ DA HERHANGİ BİR İŞLEM YAPMAYINIZ. BUNLARDAN HERHANGİ BİRİ YAPILDIĞINDA TABLETİ TEKRAR KULLANAMAZSINIZ.

İyi günler dileriz.

Bu magictap 7e v2 olarak geçiyor. Yani işlemcisi allwinner olan tabletler için. Birde aynı bu model magictap 7e diye gecen tablet var. İşlemcisi rockchip rk3126 yükleme yapmadan önce buna dikkat edelim.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

engin_1616

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Ocak 2018
7
0
1
37
Bu magictap 7e v2 olarak geçiyor. Yani işlemcisi allwinner olan tabletler için. Birde aynı bu model magictap 7e diye gecen tablet var. İşlemcisi rockchip rk3126 yükleme yapmadan önce buna dikkat edelim.
merhabalar romu indirmeye calıstıgımda erisim izni iztiyor tekrar yulermisiniz