Yardım Ttec Magictab 7GE Rom

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Son düzenleme:

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
romm bulamıyorum arkadaslar elinde olan yardımcı olabilirmi

Yazılım isteğinizi, kısa ve öz, cihazınızın modeli ve seri numarasını yazarak [email protected] adresine mail atarsanız size yardımcı oluyorlar. Sizden de ricamız, size gelen maildeki linkleri burada paylaşmanız. Bu yazılımı arayan kişilere büyük yardımınız olur.

isamix

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Ara 2018
8
0
1
34
merhaba ttec magıctab 7e tabletim anakart üstünde yazan seri no:ZM71C-MB_V1.2 yabancı siteden aynı anakart model no ile farklı model tabletin yazılımını buldum yükleme esnasında hata alıyorum link lerden bakabilirsiniz.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
merhaba ttec magıctab 7e tabletim anakart üstünde yazan seri no:ZM71C-MB_V1.2 yabancı siteden aynı anakart model no ile farklı model tabletin yazılımını buldum yükleme esnasında hata alıyorum link lerden bakabilirsiniz.

yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla...

Elinizdeki cihaz Actions ATM7021A değil mi?
Eğer öyle ise, yazılım yükleme işlemini aşağıdaki videoda bulunan araçla yapmanız gerekmektedir.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

delucky

Üye
Kayıtlı üye
29 Ara 2016
64
19
8
37
s.a arkadaşlar bu cihaza rom arayan arkadaşım eğer cihazınızın youtube gibi uygulamalar durduruldu hatası alıyorsanız çözümü çok basit cihazımızı rootlayıp hatalı uygulamaları apk uninstallerdan kaldırıyoruz daha sonra play store den tekrar yüklüyoruz sorununuz çözülmüş oluyor hafta içinde bu cihazdan birkaç tane youtube arızasından dolayı geldi sorunsuz bir şekilde rom yüklemeden hallettim. kolay gelsin saygılar.

blackq

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Ocak 2017
15
0
1
43
mrb bu romu içinde verilen programla yani Pad Product Tool ile görmüyor bendeki tablet de PhoenixSuit görüyor farklı bir siteden indirdim yükledim açıldı fakat sensör ters çalışıyor döndürdüm tarafın tersine çeviriyor ekranı. tablet başlıktaki gibi ttec magictab 7ge modeli

blackq

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Ocak 2017
15
0
1
43
sizin bahsettiniz gibi tabletin içini açarak yazan modelide indirdim yabancı sitelerden yine sensör sorunu var

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
tabiki anakart resmi bu. üzerinde yazan AL-AX3-751B-V1.0 kodu ile indirdim yükledim açıldı sadece sensör sorunu var ( )

Kısa bir araştırma sonucunda cihazınız için paylaşılan farklı yazılımlar da olduğunu gördüm.
O yazılımları da denemeniz faydalı olabilir.
Bunun yanı sıra, dilerseniz yazılım üzerinde yapacağınız bazı küçük değişikliklerle, sorununuzu sizde çözebilirsiniz.
DragonFace isimli programı indiriniz ve aşağıdaki bölümü kendi cihazınıza göre düzenleyiniz.
Daha sonra da düzenlediğiniz yazılımı cihazınıza yükleyiniz.
Bir kaç denemeden sonra, başarıya ulaşacağınıza inanıyorum.
Kolay gelsin.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.