İstek Turkcell T Tablet Rom

• Konbuyu başlatan symbazz
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 37
  • Görüntüleme 13K
 Yazdır

meldaguvener

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 May 2017
8
0
1
35
Tableti 2 hafta önce aldım, acaba servise göndersem garanti kapsamında muamele görür mü?

sinandemirsss

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Nis 2017
12
2
3
46
cihaz root olmadıgı için geçerli olur bence denemekte fayda var șuan bașkada çaren yok gibi 2 hafta dır uğrașiyorum ne uyvun rom nede orjinale dönemedim

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Bazı markalar root dan dolayı cihazı garantiden çıkarmıyorlar. Denemek lazım. Genelde donanımsal arızalarda root olayına bakmıyorlar. Yazılımsal sorun var ise, servis personelinin o gün ki ruh haline bağlı. Dikkate almaya da bilir. Şansınızı deneyin bence.

tpcshkr

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Tem 2017
2
0
1
44
Arkadaşlar reeder yazılım sitesi kapatılmış herhalde. Şu bahsi geçen rom'u benimle paylaşabilecek bir babayiğit var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:

tpcshkr

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Tem 2017
2
0
1
44
Konunun babayiğitlikle ne alakası var anlayamadım.
Cihazın yazılımı elinde olan birisi varsa size yardımcı olacaktır.
(Umarım.)
İş yerimde hızlıca yazdım. Turkcell T Tablet elimde uzun zamandır var fakat Malware yazılımı gömülü olduğu için hep kenarda duruyor, çünkü oyun yada dizi film izlerken sürekli ekrana pop-up çıkıyor. Reeder firmasıyla görüştüğümde buna birşey yapamayacaklarını söylemişlerdi.
Bende hızlıca arayışlara girdim, konu ilk yazılarına baktığım zaman linkler gördüm (bu linkleri başka sitelerde de gördüm ama en detaylı yazılar ve yardımlaşma buradaydı) bende kaçırmadan romları indireyim istedim hızlıca :)
Tüm linkleri hemen bilgisayarıma indirdim ama en tepedeki linki hala indirememiştim. Konuyu iş yerinde olmam sebebiyle takip edemedim açıkcası özür dilerim.
Eve gelince yazılan sayfaları okuduktan sonra azminize hayran kaldım.
Ancak macOS kullandığım için root işlemi yapamayacağım sanırım çünkü tüm anlatımlar Windows üzerine kurulu galiba.
Ama şu bi gerçek bi babayiğit benden şu aşağıdaki görseldeki Turkcell uygulamalarından ve Malware'sinden kurtarsın lütfen :)

Sevgiler.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,653
163
www.yavuzcakar.com
İş yerimde hızlıca yazdım. Turkcell T Tablet elimde uzun zamandır var fakat Malware yazılımı gömülü olduğu için hep kenarda duruyor, çünkü oyun yada dizi film izlerken sürekli ekrana pop-up çıkıyor. Reeder firmasıyla görüştüğümde buna birşey yapamayacaklarını söylemişlerdi.
Bende hızlıca arayışlara girdim, konu ilk yazılarına baktığım zaman linkler gördüm (bu linkleri başka sitelerde de gördüm ama en detaylı yazılar ve yardımlaşma buradaydı) bende kaçırmadan romları indireyim istedim hızlıca :)
Tüm linkleri hemen bilgisayarıma indirdim ama en tepedeki linki hala indirememiştim. Konuyu iş yerinde olmam sebebiyle takip edemedim açıkcası özür dilerim.
Ancak macOS kullandığım için root işlemi yapamayacağım sanırım çünkü tüm anlatımlar Windows üzerine kurulu galiba.
Ama şu bi gerçek bi babayiğit benden şu aşağıdaki görseldeki Turkcell uygulamalarından ve Malware'sinden kurtarsın lütfen :)

Sevgiler.

Forumumuzdaki konuları okumaya devam ediniz.
Öyle sanıyorum ki, çok yakın bir zamanda bu cihazla ilgili bütün sorunlar çözülecektir.

Son düzenleme:

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54

Sevgiler.

verdiğim çözümlere göz atabilirsiniz.

Kartal35

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Ara 2017
1
0
1
37

celljuck

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Şub 2018
1
0
1
38
Arkadaşlar reeder yazılım sitesi kapatılmış herhalde. Şu bahsi geçen rom'u benimle paylaşabilecek bir babayiğit var mı?

Konunun babayiğitlikle ne alakası var anlayamadım.
Cihazın yazılımı elinde olan birisi varsa size yardımcı olacaktır.
(Umarım.)

Allahını seven bi el atsın. Android6 ya geçtiğime pişman oldum. Orjinal Romu yükleyecek biri var mı?