Çözüldü Turkcell T80 Android 7.1.1 FRP Kaldırma

Yazdır

akhan42

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Ocak 2017
9
0
1
46
Turkcell T80 7.1.1 Frp Kaldırma

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Özel uygulama olduğu için link paylaşılmamıştır.

Link ve özel şifresini, özel üyelerimiz, yöneticilerimiz , minimum 30 mesaj atmış ve başarı yada ödülüne bakılarak hak kazanmış kişilere verilecektir. Özel mesaj olarak gönderilecektir.

Link ve şifreyi paylaşanlar forumdan uzaklaştırılacaktır.
teşekkürler ellerine sağlık

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Oooo Yavuz Hocam, Sinan Özen filan dinlediğinize göre yaş 48 civarında olmalı. Erken yaşta emekli olmuşsunuz. :)

48 mi?
İltifat ediyorsunuz.
Geceleri, hafta sonlarını, resmi tatilleri ve bulutlu geçen günleri de saymazsak,
48'i yakalayabilirim sanırım.
:zuhaha:

Şişe dibi gibi gözlüklerim var evladım benim.
:cenaze:

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
48 mi?
İltifat ediyorsunuz.
Geceleri, hafta sonlarını, resmi tatilleri ve bulutlu geçen günleri de saymazsak,
48'i yakalayabilirim sanırım.
:zuhaha:

Şişe dibi gibi gözlüklerim var evladım benim.
:cenaze:
Sizi emekli edelim Yavuz bey.

Iphone X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Ben gerekli tespitlerde bulundum bundan sonrası sizin takdiriniz. Yaşınızı 48.

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
hocam dosyayı ne zaman göndereceksiniz
Özel uygulama olduğu için link paylaşılmamıştır.

Link ve özel şifresini, özel üyelerimiz, yöneticilerimiz , minimum 30 mesaj atmış ve başarı yada ödülüne bakılarak hak kazanmış kişilere verilecektir. Özel mesaj olarak gönderilecektir.

Link ve şifreyi paylaşanlar forumdan uzaklaştırılacaktır.

Kısacası sizden ricamız biraz emek vermeniz, verilen emek karşılığı sonrası dosya paylaşılır sizinle.

Moderatör tarafında düzenlendi:

burhan8444

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Şub 2017
22
9
3
37
HOCAM GEREK YOK TEŞEKKÜR EDERİM BİRAZ DAHA UĞRAŞIP KENDİM YAPARIM HER ZAMAN YAPTIĞIM GİBİ BENİM FORUMDA TAKILMA PAYLAŞMA ZAMANIM YOK OLSA YAPARIM KALIN SAĞLICAKLA

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
HOCAM GEREK YOK TEŞEKKÜR EDERİM BİRAZ DAHA UĞRAŞIP KENDİM YAPARIM HER ZAMAN YAPTIĞIM GİBİ BENİM FORUMDA TAKILMA PAYLAŞMA ZAMANIM YOK OLSA YAPARIM KALIN SAĞLICAKLA
Yap o zaman arkadaşım. Seni tutan yok. Büyük harflerle de bir daha yazma. Neden geldin o zaman buraya yapabiliyorsan. Herkes başımıza uzman kesildi yahu. Zamanı yokmuş, duyanda Ali Ağaoğlu zannedecek sizi. Arkadaş güzelce durumu anlatmış size, neden atarlanıyorsunuz.

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
Yap o zaman arkadaşım. Seni tutan yok. Büyük harflerle de bir daha yazma. Neden geldin o zaman buraya yapabiliyorsan. Herkes başımıza uzman kesildi yahu. Zamanı yokmuş, duyanda Ali Ağaoğlu zannedecek sizi. Arkadaş güzelce durumu anlatmış size, neden atarlanıyorsunuz.

:zuhaha::zuhaha:

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari

Üstad böylelerini kaale alma lütfen madem çok biliyor uğraşsın dursun. Emek vermeden almaya alışmış insanlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Üstad böylelerini kaale alma lütfen madem çok biliyor uğraşsın dursun. Emek vermeden almaya alışmış insanlar.

Sen kibarca durumu anlatmışsın. Sanki biz maaşlı elemanlarıyız, vermek zorundayız. Adam birde sana atarlanıyor gidiyor.

• Beğen
Tepkiler: leonidasss

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Sen kibarca durumu anlatmışsın. Sanki biz maaşlı elemanlarıyız, vermek zorundayız. Adam birde sana atarlanıyor gidiyor.

Üstad bence bu adam yine buraya muhtaç olacak. Forumda bir sürü kullanıcının işine yarayacak nice paylaşım mevcut ve çoğuda erişim kısıtlı. Bunlardan bir kaç tanesine yine ihtiyaç duyacak o zaman görürüm ben onu.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Çoğu boş laf yapıp çekip gidiyor. Sıkıntı yok bizim için. Bizim paylaşımlarımız allahın izni ile devam edecek. Ve dediğiniz gibi eninde sonunda buraya tekrar yolu düşecek. Belki o zaman daha çok pişman olacak.