Yardım Turkcell T80 Custom Rom Atmama Yardım

Yazdır

RagnaraGG

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Eki 2018
3
0
1
27
Arakdaşlar Merhabalar Elimde Turkcell T80 var. Kendi Romu Kafayı Yedi ve Verimden Düştü. Garantisi Biteli Çok Oldu. Custom Rom Tavsiyelerinizi ve Nasıl Atacağım Konusunda Yardımlarını Bekliyorum. Malum Kendi Romu Baydı Beni. Şimdiden Hepinize Teşekkür Ederim.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Arakdaşlar Merhabalar Elimde Turkcell T80 var. Kendi Romu Kafayı Yedi ve Verimden Düştü. Garantisi Biteli Çok Oldu. Custom Rom Tavsiyelerinizi ve Nasıl Atacağım Konusunda Yardımlarını Bekliyorum. Malum Kendi Romu Baydı Beni. Şimdiden Hepinize Teşekkür Ederim.

Aşağıdaki videoyu YouTube üzerinden izleyiniz.
Videonun altında gerekli açıklama ve indirme bağlantısı mevcut.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Machine

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
31 May 2018
851
341
63
Türkiye
Konu üzerinden 5 gün geçmiş, arkadaşım sorunu çözmüş uçmuş sanırım.:sneaky:
Cihaz normal de ZTE Blade V8.
Turkcell için özelleştirilmiş sadece.
Konuyu sonradan görecek arkadaşlar ZTE Blade V8 olarak custom rom indirip kurabilirler.

RagnaraGG

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Eki 2018
3
0
1
27
Yok uçmadım çözemedim de ama bu videoyu izleyip dönüş yapacağım teşekkür ederim.

RagnaraGG

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Eki 2018
3
0
1
27
Rica ederiz,
hoşgeldin kardeşim.

Hoşbuldum efem. Ama Sorunu hala çözemedim. Videodaki apk yı indirdim. Uygulamanın ana ekranında kilit var ve kilidin açılması için 2 programı indirip çalıştırın diyor. 2 sini de indirdim çalıştırdım ama kontrol ediliyor kısmı sürekli %50. Burda takıldı kaldı.

Ya zte blade in update.zip dosyası elimde var onu da sd carddan yüklemeye çalışınca sıkıntı çıkartıyor kabul etmiyor.

Daha başka ne gibi yollar deneyebiliriz acaba?

Machine

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
31 May 2018
851
341
63
Türkiye
Hoşbuldum efem. Ama Sorunu hala çözemedim. Videodaki apk yı indirdim. Uygulamanın ana ekranında kilit var ve kilidin açılması için 2 programı indirip çalıştırın diyor. 2 sini de indirdim çalıştırdım ama kontrol ediliyor kısmı sürekli %50. Burda takıldı kaldı.

Ya zte blade in update.zip dosyası elimde var onu da sd carddan yüklemeye çalışınca sıkıntı çıkartıyor kabul etmiyor.

Daha başka ne gibi yollar deneyebiliriz acaba?

En temiz ve mantıklı olan ZTE'nin update dosyasını kullanmak.
Mutemelen sd kartında sıkıntı vardır.
Yahut işlem yaptığın bilgisayar,sd kartı okuyan kart okuyucu vesaire.
Bunları denemen gerekiyor.