Çözüldü Turkcell T80 Google Account En Kolay Yolu

islammusluman05

Aktif üye
Kayıtlı üye
18 Tem 2017
173
53
28
37
İSTANBUL
gecen bende de bir tane t80 vardı aynı şekilde quickshortcutmaker girdim ama ordan ayarlara girip geliştirici seçeneklerini açmak istedim derleme numarasına tıkladım ama aktif olmamıştı ilginç acaba com.android.zte.provision mu demem gerekti ??

ilyas61

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Mar 2019
1
0
1
46
Merhaba yaptığınız gibi yapıyorum fakat youtube video gelmiyor dolayısıyla gizlilik politasına giremiyorum ve googleda giremiyor ve gerekli proğramları yüklemeyemiyorum
yardımcı olabilirmisiniz

Tekniker_1

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Ocak 2017
6
8
3
44
Merhaba yaptığınız gibi yapıyorum fakat youtube video gelmiyor dolayısıyla gizlilik politasına giremiyorum ve googleda giremiyor ve gerekli proğramları yüklemeyemiyorum
yardımcı olabilirmisiniz
MUHTEMELEN YAZILIM SÜRÜMÜNDEN KAYNAKLANIYOR ARAŞTIRIP DÖNÜŞ YAPMAYA ÇALIŞACAĞIM

RedWhiteTR

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Ocak 2020
1
0
1
34
Orada atladığınız bir yer var denedinizmi bilmiyorum ama uygulamayı yuklemek için bilinmeyen kaynakları açtığınızda zaten telefonun ayarlar kısmına ulaşmış oluyorsunuz ekstra bi uygulama yüklemeye gerek varmı bilmiyorum denemedim çünkü t80 soldan sağa acılır pencere var zaten yada üstte menü seçeneği var oradan telefon hakkında bölümüne ulaşabilirsiniz oradanda geliştirici seceneğini aktif edebilirsiniz denemedim deneyip olursa yazarsanız sevinirim.