TWRP Dahili Hafıza ve SD Card Görmeme Sorunu

Yazdır

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Arkadaşlar samsungun bir çok modelinde cf-root yüklendiği zaman ekrana bırakılan desen kilidi ağırlaşmakta hatta bazen açılmamakta bu durumun önüne geçebilmek adına cihazı TWRP ile root etmek istiyorum fakat cihazların bir çoğunda cihazın dahili hafızasına yada sd karta yüklediğim SuperSu yu görememekte, işlemi defalarca denedikten sonra halledebiliyorum. Bu şekilde karşılaştığınız cihazlarda nasıl bir yöntem uyguluyorsunuz? Bu konuda yardımlarınızla beni aydınlatır mısınız?

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Arkadaşlar samsungun bir çok modelinde cf-root yüklendiği zaman ekrana bırakılan desen kilidi ağırlaşmakta hatta bazen açılmamakta bu durumun önüne geçebilmek adına cihazı TWRP ile root etmek istiyorum fakat cihazların bir çoğunda cihazın dahili hafızasına yada sd karta yüklediğim SuperSu yu görememekte, işlemi defalarca denedikten sonra halledebiliyorum. Bu şekilde karşılaştığınız cihazlarda nasıl bir yöntem uyguluyorsunuz? Bu konuda yardımlarınızla beni aydınlatır mısınız?
Twrp içinden format atınca düzelmesi lazım. Ben öyle yapıyorum genelde.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: leonidasss

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Yeni güvenlik güncellemesi almış, yeni modellere Cf root atmayın. Cihaz silinmesi gerekiyor diyor ve kendine format atıyor.