Root TWRP Recovery Doogee X9 Mini

Yazdır

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
Merhaba Arkadaşlar.
Daha önce bi arkadaşımın yurt dışından getirttiği Doogee X9 Mini cihazını root etmiştim. Bunu sizinle paylaşmak istiyorum.
Bu cihaz içerisinde MTK işlemci olduğu için her zaman ki gibi SP_FLASH_TOOL üzerinden işlem yapıyoruz. Daha önce anlattığım işlemleri aynısını yapıyoruz.
Daha sonra telefonumuzu açıyoruz ve ana ekranda SuperSu uygulamasını açıp Supersu ayarlarından Activer Superusario nun karşısının işaretli olup olmadığını kontrol ediyoruz. Eğer işaretliyse bir işlem yapmadan çıkıyoruz. İşaretli değilse işaretlerek ayarı kaydetip öyle çıkıyoruz. Sornasında cihazımız rootlanmış olup tüm yetkileri elinize almış oluyorsunuz.

SuperSu ve TWRP dosyalarını indire bilirsiniz.

Unutmayınız.
Buradaki işlemler yapılırken yanlış işlem yapıldığı takdirde cihazınızda zarar oluşabilir ve Cihazda oluşacak zarardan
ve sorumlu değilimdir

Moderatör tarafında düzenlendi:

loader13

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Nis 2018
1
0
1
28
Merhaba hocam ben de doogee x9 mini modelini almayı düşünüyorum arkadaşınız memnun mu telefondan sadece sosyal medya ve arama işlemlerinde sorun çıkarmaması yeter benim için çok büyük bir performans beklemiyorum zaten şimdiden teşekkürler .

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
Merhaba hocam ben de doogee x9 mini modelini almayı düşünüyorum arkadaşınız memnun mu telefondan sadece sosyal medya ve arama işlemlerinde sorun çıkarmaması yeter benim için çok büyük bir performans beklemiyorum zaten şimdiden teşekkürler .
Hocam cihazdan arkadaşım memnun. Lakin benim tavsiyem ona vereceğiniz parayı bi Samsung cihaza vermeniz. İleride bir sıkıntı olduğu zaman hiç yoktan piyasada teknik parçaları olan bir firma. Kolay gelsin.

İyi Forumlar