Yardım TWRP Yüklerken "Only Official Released Binaries are Allowed to be Flashed" Hatası

Yazdır

ahmetd0ruk

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Tem 2021
1
0
1
Günlerdir Samsung Galaxy M11 cihazıma root atmaya çalışıyorum. Root, room atma gibi işlemler hakkında daha önce bir deneyimim olmadı. SanMobile sitesinden Stock Room yükledim çünkü odin ile TWRP yüklemeye çalışırken oem kilidi açık olmasına rağmen "custom binary blocked by oem lock" hatası alıyordum Stock Room yükledikten sonra bu hata düzeldi ve başarılı bir şekilde Stock room ile beraber Magisk yazılımını TWRP ile kurdum. Cihazı açtığımda ise deoplama alanı -17gb olduğunu ve hiç bir dosya yükleyemediğimi farkettim ve TWRP'den tekrar Stock room yükledim. Stock Room yüklendikten sonra Magisk yazılımını indirmek için geliştirici seçeneklerine girdiğimde OEM kilidinin olmadığını farkettim tekrar
Kısacası: OdinV3 ile TWRP yüklemek için dowland menüsüne geldiğimde şu hata ile karşılaştım. "only official released binaries are allowed to be flashed" bu hatayı çok uğraşsamda çözemedim sebebini bilen var mı?

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

memoozbay

Üye
Kayıtlı üye
27 Ocak 2019
63
7
8
36
cihazı açılıyorsa wifiye bağla 10-15 dakka oem kilidi gelir eğer cihaz downloadda kalıyorsa üstündeki yazılımı 4 parça indir yükle